5 enerģijas

Manuprāt, mēs dzīvojam pārāk pārāk digitāli. Meklējam loģiskus izskaidroumus un kopsakarības tur, kur vajadzētu ļauties sajūtām un enerģijas plūsmai.

Lai cilvēks dzīves laikā spētu pilnībā realizēt savu iekšējo potenciālu, ir jāiemācās sevī atrast un pārvaldīt 5 atšķirīgas ENERĢIJAS.

pexels-photo-556658

Straume. Tu paplašini savu apziņu un ārpus ierastajām robežām atrodi plūsmu. Enerģētisko upi. Pozitīvo emociju, gandarījuma un panākumu zonu. Tu nokļūsti upē un, vienkārši, ļaujies. Un straume tevi nes. Tu zini – tā sajūta, kad viss izdodas. Kad VISS NOTIEK viegli. It kā pats no sevis.

Spēks. Tavs personīgais Okeāns un Vulkāns. Neizsīkstošas Enerģijas avots. Vieta jeb apziņas stāvoklis, kurā tu atrodi izaugsmes RESURSU. Vienmēr. Jebkādos apstākļos. Tavi ikdienas spēka un enerģijas uzņemšanas rituāli – sākot ar brokastu pārslām, apskāvieniem, mantrām un beidzot ar laimīgo klientu atsauksmēm.

Haoss. Radošs apziņas stāvoklis, kurā nav rāmju un robežu. Kad planētas, vietas, notikumi, cilvēki un emocijas atrodas brīvā kustībā. Un, laiku pa laikam, sastājas tādā secībā, kādā tu esi pelnījis vai tādā, kādā tu tos izvieto. Pats. Tu, laiku pa laikam, izjauc ierastās prāta sistēmas, sadedzini vecās kartes un RESTARTĒJIES.

Deja. Dzīve ir deja. Mēs dejojam. Vai esi to pamanījis? Mēs visi kustamies noteiktā ritmā. Izdejojam savus priekus un bēdas. Sapņus un mērķus. Tāds ir PLĀNS. Visuma Rotaļa. Tik reizēm to aizmirstam. Un kļūstam garlaicīgi. Iesteigam savas nopietnības dūksnājā. Tā vietā, lai kustētos dejā. Paustu emocijas savā personīgajā ķermeņa valodā. Saproti?

Piepildīts miers. Tu apzinies un izbaudi brīžus, kad nedari neko – vienkārši skaties uz pasauli un pasaule skatās uz tevi. Mierīgi, nosvērti un pašpietiekami. Prieks, drosme, laime, gandarījums, iedvesma, pārliecība, sirdsmiers. Tas viss ir tevī un tu to zini. Tu jūti, tu apzinies un tu smaidi. TU ESI!

Un tagad iedomājies, ka tu to visu spēj! Atrast enerģiju, spēku, radošas idejas, rotaļīgumu un sirdsmieru. Jebkurā laikā. Kad vien vēlies. Kad vien tas ir nepieciešams. Iedomājies, kā šī prasme uzlabos tavu profesionālo sniegumu un biznesa efektivitāti. Pārsteidzoši, vai ne?

Visums ir iecerējis pasauli padarīt labāku – caur tevi.

http://issavienojums.ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s