Vēstījums pasaulei

eye-2585024_1920.jpg

Austrumos tic, ka mēs ienākam šajā pasaulē ar noteiktu misiju. Mums jāpaveic kāds uzdevums, jānogādā vēstījums. Pasaulei ir jākļūst labākai – caur mums.

Lai misija tiktu izpildīta, cilvēkam dzīves laikā ir jāiemācās pārvaldīt sev atvēlēto laiku 5 dažādos ritmos jeb dimensijās.

1. Straume. Tu paplašini savu apziņu un ārpus ierastajām robežām atrodi plūsmu. Enerģētisko upi. Pozitīvo emociju, gandarījuma un panākumu zonu. Tu nokļūsti upē un, vienkārši, ļaujies. Un straume tevi nes.

2. Spēks. Tavs personīgais Okeāns un Vulkāns. Neizsīkstošas Enerģijas avots. Vieta jeb apziņas stāvoklis, kurā tu atrodi Spēku. Vienmēr. Jebkādos apstākļos.

3. Haoss. Radošs apziņas stāvoklis, kurā nav rāmju un robežu. Planētas, vietas, notikumi, cilvēki un emocijas atrodas brīvā kustībā. Un, laiku pa laikam, sastājas tādā secībā, kādā tu esi pelnījis vai tādā, kādā tu tos izvieto. Pats.

4. Deja. Dzīve ir deja. Mēs dejojam. Visi kustamies noteiktā ritmā. Izdejojam savus priekus un bēdas. Sapņus un mērķus. Tāds ir Plāns. Visuma Rotaļa. Tik reizēm to aizmirstam. Un kļūstam garlaicīgi. Iesteigam savas nopietnības dūksnājā.

5. Piepildits miers. Tu Izbaudi brīdi, kad tu nedari neko – vienkārši skaties uz pasauli un pasaule skatās uz tevi. Tu esi mierīgs un pašpietiekams. Prieks, drosme, laime, gandarījums, iedvesma, pārliecība, sirdsmiers. Tas viss ir tevī, un tu to zini. Tu jūti, tu apzinies un tu smaidi. Tu esi.

Tev jāpaveic kāds uzdevums. Jānogādā vēstījums. Visums ir iecerējis pasauli padarīt labāku – caur tevi. Tagad. Edgars Untāls

Un es ticu – šis ir mans Vēstījums pasaulei. http://issavienojums.ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s