Varoņa Ceļojums

22228316_10210315391986664_7403925484707548223_n

Draugi!
Vēlos padalīties ar vērtīgākajām atziņām no kāda lieliska ceļojuma. Pie sevis.

Katru mirkli tu vari piedzimt no jauna. Restartēties. Novilkt svītru – atvadīties no pagātnes un sākt veidot jaunu nākotni. Jaunu skaistu dzīvi. Ja tu tā izlemsi.

Kad iemīli savas bailes, tās palaiž tevi vaļā! Bailes nav ienaidnieks, bet gan sabiedrotais. Tās sargā no svešā un bīstamā. Bailes ir neitrāla dzīva enerģija. Plusa vai mīnusa zīmi piešķiram mēs paši!

Sargeņģeļi pārstāj sniegt savu atbalstu tad, kad tu pārstāj izrādīt par tiem interesi un aizmirsti pateikt paldies!

Ir cilvēki, kas dzīvo galvā. Ir cilvēki, kas dzīvo ķermenī. Un ir tādi, kas ir iemācījušies šīs divas daļas savienot. Vienā veselā. Sistēmā.

Savus gremlinus neiznīcina, bet gan transformē. Pakļauj uz pieradina. Iznīcināšana ir destruktīva rīcība. Transformācija, savukārt, ir ceļš uz labāku ES. Atzīt, pieņemt un transformēt.

Tu vienkārši lauz sevi. Pa ceļam uz mērķi. Daudzas reizes. Bieži. Regulāri. Iezīmē savā prātā citus ceļus. Pārsteidzošus un atšķirīgus.

Dzīve ir deja. Mēs dejojam. Visi kustamies savā ritmā. Tik reizēm to aizmirstam. Un kļūstam garlaicīgi.

Vērtīgākais, ko varam sniegt cilvēkiem mums apkārt – klātesamību, empātiju un patiesu interesi. Runāt ar viņiem par viņiem. Ar cieņu un atvērtu sirdi.

Tu vienkārši piesakies apmācībām un apgūsti īpašas prasmes. Paplašini apziņu un parūpējies par savu nākotni. Kad tad, ja ne tagad?

Mēs esam brīvi tikai tik daudz, cik uzņemamies atbildību par savu par notiekošo. Tiklīdz sākam meklēt vainīgos savās neveiksmēs, zaudējam ietekmi pār savu dzīvi. Atdodam savu brīvību.

Dzīve mainās ar mirkli, kad tu pārtrauc izlikties labāks kā esi patiesībā. Kad pārtrauc vērtēt un karināt birkas. Un pieņem sevi. Kailu. Tādu, kāds esi.

Ar pirmo kliedzienu un elpas vilcienu mēs ienesam šajā pasaulē divas lietas – sāpi, kuru nepieciešams izsāpēt un vērtību, kuru nepieciešams nodot tālāk. Katram ir sava misija. Savs ceļš ejams.

Var pārzīmēt vecas kartes, var radīt jaunas. Vecas kartes ataino vecus ceļus. Lai radītu jaunas, nepieciešama Apzinātība. Jauna, tīra domāšana, balta lapa un jauni instrumenti.

Un cik patīkami apzināties, ka tev ir pietiekami daudz laika, lai nedomātu par laiku. Pietiekami daudz laika, lai dotos ceļojumā pie sevis. Tagad. Vienmēr.

Kad pārtraucam skriet, mēs pārtraucam kavēt! Un visur paspējam laikā. Savā.

Vai zināji, ka tu drīksti nodzīvot savu dzīvi? Un pats interesantākais – tu drīksti to sākt jebkurā brīdī.

Ir cilvēki, kas iet pie ārstiem, lai tie viņiem atrastu kādu kaiti. Regulāri.

Visa bieži gadās, ka ārējo spēli esam iemācījušies spēlēt. Ne tikai spēlēt, pat komandēt un deleģēt. Taču ieksējā spēlē – tukšums. Nulle.

Īssavienojums. Atvērt acis. Jauns sākums. Pārliecība. Identitāte. Piepildīts miers. Dejot dzīvi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s