Mazo lietu summa

Vai zināji, ka mazās lietas nav nemaz tik mazas. Mazās lietas sastājas rindā un izveido likteni. Tās sastājas pašas vai to izdarām mēs – nav no svara. Taču tās tur noteikti ir. Katram sava rinda. Un vieta.

Paskaties apkārt, mazās lietas ir itin visā – zupas šķīvī, autoservisā, rasas lāsē, tuva cilvēka acīs. Tik jāiemācās pievērst uzmanību un jāvēlas tās saskatīt.

Mazās lietas ir ik uz soļa un izskatās pēc:

Zināšanām. Zināšanas par procesiem un notikumiem, kuriem tu noteiktā dzīves posmā esi pievērsis uzmanību. Par lietu kārtību. Par pasauli tev apkārt un tavu vietu apkārtējā pasaulē. Detaļas un nianses. Visa informācija, kuru tu apzināti un neapzināti esi uzkrājis savas dzīves laikā. Tā nekur nepazūd, bet gan uzkrājas zemapziņas tālākajos nostūros.

Pieredzes. Citiem vārdiem – atgriezeniskā saikne. Tavi zilumi un uzvaras. Sajūtas, emocijas, smaidi, asaras, sirdspuksti. Izmazgāti trauki un pļavā saplūkti ziedi. Viss, ko tu esi darījis. Un viss, ko tu esi no savas rīcības sapratis. Paņēmis līdzi turpmākai lietošanai.

Attiecībām. Vispirms jau ar sevi pašu. Mīlestība, godkāre, bailes, pašcieņa, gribasspēks, sirdsmiers, harmonija, sapņi, mērķi, ambīcijas. Sarunas ar savu EGO. Iekšējais dialogs. Un tad attiecības ar cilvēkiem apkārt. Šo attiecību dziļums un plašums. Tā pa īstam vai tā, garāmejot. Tavs patiesais nodoms. Vēlme iegūt vēl vienu draugu vai vēlme iegūt vēl vienu iespēju nopelnīt.

Kompetencēm. Tas, ko tu proti un tas, ko tu proti izcili. Tavi īpašie talanti un lietas, kuras darot, tev mirdz acis. Tulznas uz rokām un negulētas naktis. Pabeigtie darbi. Neskaitāmi paldies. Daudzi jo daudzi smaidi un vēl vairāk rokasspiedieni. Gandarījums par paveikto un naudas daudzums bankas kontā.

Domām. Virziens, kādā tās plūst. Bēg no problēmām vai virzās pretī konkrētiem mērķiem un labākai nākotnei. Iecentrēti griežas ap prioritātēm un vērtībām – pa spirāli uz augšu vai haotiski šaudās, reaģējot uz ārējiem impulsiem un mirkļa iegribām. Dinamiskas un jēgpilnas vai pasīvi nogaidošas, labvēlīgāka planētu stāvokļa gaidās.

Laika. Kāda ir minūtes vērtība tavās acīs. Un tavs pienesums tajā. Vēl viena nodzīvota minūte. Ar plusa vai mīnusa zīmi. Vai vienaldzību. Tas, ko tu dari un nedari laikā, kas tev ir piešķirts. Un tas, ko tu atstāsi pēc sevis, kad tav laiks būs beidzies.

Jā, tas viss ir tavs. Jā, mazās lietas. Jā, mazo lietu summa. Dažreiz, mēs tās, mazās, mēdzam dēvēt par DZĪVI.

Es būšu! http://sievietebiznesa.tk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s