Un klienti paši nāk

Vai tici, ka var izdarīt tā, lai klienti stāv rindā pēc tava produkta vai pakalpojuma?

Var!

Protams, produktam ir jābūt nevainojamam, tāpat kā tavai un uzņēmuma reputācijai. Tā ir ilgtermiņa stratēģija. Savukārt, aktuālos mārketinga komunikācijas jautājumus nodrošina SISTĒMA.

Ieskaties zemāk pievienotajā attēlā. Tur vienotā ķēdē ir saslēgti sociālie tīkli, mārketinga un pārdošanas instrumenti. Tas nozīmē, ka tu un tavs bizness ir pārstāvēti minētajos sociālajos tīklos. Komunikācijai ar savu (precīzi definētu) mērķa auditoriju tu izmanto “ķērājus” vai lead magnētus. Citiem vārdiem – emocionālus stāstus, metaforas, attēlus, statistiku, video rullīšus utt. Jebko, kas spēj piesaistīt auditorijas uzmanību un likt viņai pāriet nākamajā līmenī. Proti, uzklikšķināt uz piezemēšanās lapas saites. Lai tas notiktu, eksistē īpaši biznesa psiholoģijas algoritmi un komunikācijas nianses. Tu izveido saturu un ieliec vēstījumu sociālajos tīklos, savukārt, par tehnisko izpildījumu tālāk jau parūpēsies kāda no e-pastu automatizācijas platformām.

Screen Shot 2017-07-29 at 17.39.24

Piezemēšanās lapa jeb landing page ir sistēmas centrālais elements, un uz šo brīdi efektīvākais online pārdošanas instruments. Profesionāli izveidotas piezemēšanās lapas konversija ir vidēji no 5 līdz 10%. Respektīvi, tik daudz klientu no visiem ienākušajiem reāli nopērk tavu produktu vai pirmo soli ceļā uz darījumu. Protams, cipari ir atkarīgi arī no biznesa specifikas, taču tas viss patiešām strādā. Reāli!

Atceries – viss sākas ar sistēmas izveidi un ķērāju saturu. Un klienti nāk paši.

Edgars. Tel: 27722408

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s