Tava jaunā skaistā dzīve

13512037_10206636848785383_2141354045534862048_n

Atklāšu kādu fundamentālu patiesību – ir lietas, kas nav savienojamas. Nu, nekādi! Piemēram, tava jaunā skaistā dzīve un tas sviestainais jautājums galvā – “Ko par mani padomās?” Tas neiet kopā.

Jaunā skaistā dzīve par 90% sastāv no lietām, kuras vēl iepriekš neesi darījis un par 10% no ierastajām lietām, kas būs jādara citādā veidā. Tas nozīmē, ka tev nesanāks! Un nevar sanākt, jo tu darīsi lietas pirmo reizi. Taču tu tās darīsi, neskatoties ne uz ko. Ja tava vēlme dzīvot labākā pasaulē ir stiprāka par bailēm un apkārtējo viedokli.

Jau vairākas reizes esmu teicis, – iekrist ar seju dubļos, ir standarta procedūra ceļā uz panākumiem. Starp citu, mana ikdiena. Tas nozīmē, ka tev būs jātiek vaļā no iepriekš minētā jautājuma. Tāpat kā būs jātiek vaļā no cilvēkiem un apstākļiem, kas tevi ierobežo un neļauj elpot.

Atceries – panākumi vienmēr ir apmaiņa – vecais pret jauno! Iņ un Jaņ. Zilumi un saburzīta pašapziņa apmaiņā pret lielajām un mazajām uzvarām. Un te nu viņa ir – tava jaunā skaistā dzīve! ;o) Tepat aiz stūra! Apmēram, pēc 5 gadiem.

www.ccgroup.lv

p.s. tava jaunā skaistā dzīve

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s