Pa ceļam. Kopā

Starp citu, zemāk fotogrāfijā esmu es – tā ir uzņemta pagājšgad Liepājā „Creativity” konferencē. Atzīšos, tur es pirmo reizi uzstājos šāda mēroga pasākumā. Pirmo reizi atrados uz skatuves 1000 skatītāju priekšā. Episka bilde un lieliska pieredze! ;o)

subject-creativity-iinuu-17

Vai vēlies zināt, kā es tobrīd jutos? Maigi sakot, ne visai. Man bija bailes. Apmēram līdz prezentācijas pusei. Pēc tam iepatikās, un tad es izlēmu, ka darīšu to pēc iespējas biežāk. Es ticu, ka reiz pienāks brīdis, kad 1000 cilvēku atnāks paklausīties mani. Tas ir viens no maniem profesionālajiem mērķiem. Un vienīgais veids, kā nokļūt līdz mērķim, – pārvarēt gravitāciju. Pārvarēt slinkumu, bailes, šaubas un nedrošību.

Katra šāda sevis pārvarēšanas reize atsvaidzina realitāti un tuvina mērķim. Turklāt, šādi turpinot, tas vienā brīdī tas kļūst par ieradumu. Par panākumu ieradumu.

Pēc profesijas esmu biznesa treneris. Pārdošana un biznesa komunikācija ir mana ikdiena un sirdslieta nu jau apmēram 15 gadus, un viss, ko es rakstu vai stāstu apmacībās, patiešām strādā, jo ir neskaitāmas reizes pārbaudīts praksē. Esmu šeit katru dienu kopā ar jums, un priecājos par šādu iespēju.

Kāpēc es to daru? Tāpēc, ka es zinu, ka varu pozitīvā veidā ietekmēt cilvēku dzīves. Uzlabot viņu prasmes. Attīstīt kompetences. Sniegt iedvesmu un motivāciju. Es to zinu, jo gandrīz ik dienas saņemu savu klientu atsauksmes par kārtējo noslēgto darījumu un izcīnīto uzvaru. Man tas ir svarīgi.

Man ir svarīgi, lai jums izdotos.

Un šī nav reklāma. Drīzāk stāsts par manām vērtībām. Es esmu īsts. Mani var satikt, var piezvanīt, uzrakstīt e-pastu vai pievienoties vebināram. Es turpinu mācīties – pērku un lasu grāmatas, regulāri papildinu savas zināšanas pie pasaules labākajiem biznesa profesionāļiem – Braiena Treisja, Ričarda Bandlera, Džordana Belforta un citiem. Lai pēc tam varētu tās nodot tālāk – ikvienam, kurš arī vēlas iet panākumu ceļu.

Man ir mērķis un sistēma, kā katru dienu, soli pa solim, kļūt labākam savā profesijā. Ja arī tu vēlies to pašu, tad mums ir pa ceļam. Iesim kopā!

Uz tikšanos!
Edgars

www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s