Lietas īstajos vārdos

1912010_382183175265931_7650459344147114580_n

Zināt savu spēju robežas. Būt pārliecinātam. Darīt to, ko patiešām vēlies. Vienmēr būt gatavam sākt atkal visu no jauna. Sākt no vietas, kur tobrīd esi un ar tiem resursiem, kas ir pieejami. Es to saucu par sevis apzināšanos.
Darīt to, kas iepriekš nav darīts. Iegūt pieredzi un izmantot, lai ietu uz priekšu. Un apzināti darīt katru reizi labāk par iepriekšējo. Es to saucu par progresu.
Novērtēt to, kas tev jau pieder. Būt pateicīgam cilvēkiem, kas ir palīdzējuši tad, kad tas visvairāk ir bijis nepieciešams. Iemācīties dot, neko neprasot pretī. Es to saucu par sirdsskaidrību.
Meklēt, atrast un izmantot iespējas, ko katra diena piedāvā. Pamanīt to, ko citi neredz vai uzskata par nevērtīgu. Pieliekties un pacelt. Es to saucu par koncentrēšanos.
Būt patiesam un īstam. Neteikt – “iespējams”, ja vēlies teikt – “nē”. Neteikt – “nav slikti”, ja vēlies izteikt atzinību. Nesaukt kļūdu par pārpratumu, neveiksmi par problēmu un panākumus par nejaušību. Es to saucu par drosmi.
Iet līdz galam. Nepadoties brīžos, kad ir visgrūtāk. Piecelties pēc sāpīgiem klupieniem. Neapstāties tad, kad ir vislielākā vēlme to izdarīt. Es to saucu par gribasspēku.
Kontrolēt sajūtas un notikumus. Ir ārēja kontrole, kad tavu dzīvi kontrolē citi un ir iekšēja kontrole, kad savu dzīvi kontrolē tu pats. Tas nozīmē, ka tevī ir paša noteikts ritms un sava kārtība. Es to saucu par atbildības uzņemšanos.

Edgars Untāls
NO LABA UZ IZCILU – http://solipasolim.ml
Nāksi līdzi?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s