Attiecību laikmets

38767508 - hands of a businessman holding a red heart / service mind

Mēs dzīvojam attiecību un neviltotu vērtību laikmetā. Jo mazāk laika mums paliek, ko veltīt sev un apkārtējiem, jo svarīgāka kļūst attiecību kvalitāte un to patiesums. Jo tālāk cilvēki attālinās viens no otra, jo nozīmīgāka kļūst attiecību veidošanas prasme un šī vārda izpratne. Ar vārdu „attiecības” es domāju emocionālu saikni starp iekšējo un ārējo pasauli. Saskaņu starp vārdiem un darbiem. Atbildību par savu dzīvi un notikumiem sev apkārt. Ja runājam par biznesu un naudu, tad nauda pie tevis atnāks caur citiem cilvēkiem. Caur attiecībām. Caur vēlmi un prasmi. Caur došanu un mīlestību.
Attiecības ir panākumu stratēģijas centrālais elements. Prasme, kas jākopj kā tikko uzdīdzis asns. Jāpulē ik dienas kā sudraba karote. Lai spīd un laistās, kad ciemiņi sēžas pie galda.
Un tad, kad tu apgūsti attiecību veidošanas mākslu, tu piekļūsti vēl iepriekš neizmantotiem un neirobežotiem resursiem. Pienāks brīdis, kad tavā rīcībā būs:

  • Citu cilvēku zināšanas. Tu nevari un arī nevajag visu zināt, tā vietā – iemācies jautāt, atrast nepieciešamos resursus un izmantot šo informāciju savā labā. Cilvēki labprāt sniedz padomu tiem, kas māk paprasīt.
    Citu cilvēku enerģija. Tev nav jāspēj visu izdarīt pašam – iemācies izzināt savu iekšējo potenciālu, novērtēt savas spējas un deleģēt pienākumus ar mazāku pievienoto vērtību. Dari tikai to, kas sniedz gandarījumu un nes peļņu.
  • Citu cilvēku emocijas. Tev nav jābūt stipram visu laiku. Ikvienam dzīvē pienāk brīži, kad nepieciešams atbalsts un papildu emociju deva. Smelies iedvesmu un dzīvesprieku no cilvēkiem ar bagātu iekšējo pasauli un izveido savus pozitīvo emociju gūšanas ieradumus.
  • Citu cilvēku nauda. Tev nav jābūt bagātāko cilvēku sarakstā, lai sasniegtu savus mērķus. Pietiek, ja tev ir lieliska ideja un lieliskas prasmes šo ideju pārdot kādam, kuram ir neierobežotas finanses un ierobežota fantāzija
  • Citu cilvēku panākumi. Tev ir jānotic, ka panākumi ir likumsakarība – noteiktas rīcības un domāšanas sekas. Mācies un iedvesmojies no citu cilvēku panākumiem un pienāks brīdis, kad arī tu nokļūsi virsotnē.
  • Citu cilvēku neveiksmes. Pirms sāc rīkoties, uzzini visu iespējamo par cilvēkiem, kuri jau ir gājuši tevis izvēlēto ceļu. Tas nenozīmē, ka tu nekļūdīsies, bet gan to, ka būsi gatavs klupieniem un mācēsi pēc tam piecelties.
  • Citu cilvēku sociālo kontaktu tīkls. Ja vēlies uzzināt kāda konkrēta indivīda potenciālu, neprasi, cik viņam ir naudas, prasi, cik sekotāju. Sekotāji ir apliecinājums tam, ka šis cilvēks kādā ziņā ir īpašs un ir iemācījies dot, nevis tikai ņemt. Jo plašāks ir šis sekotāju loks, jo lielākas iespējas tev atrast atbalstu savu mērķu sasniegšanai. Jautā, meklē un izmanto iespējas – ikviens cilvēks var palīdzēt tev atvērt durvis, kuras vienatnē izdarīt nebūtu iespējams.
  • Citu cilvēku idejas. Stīvs Džobss praktiski visus savus „izgudrojumus” aizguva no citiem. Viņam piemita izcila spēja pamanīt iespējas un pārvērst tās par pasaules līmeņa notikumiem. Kopš tā laika nekas nav mainījies – pasaule ir pilna ar aizsāktiem un pusdarītiem darbiem, kas gaida kādu, kas tos pabeigs izcilā veidā.

Atceries – vispirms tu izrādīsi vēlmi un palīdzēsi sasniegt citu cilvēku mērķus, pēc tam citi palīdzēs sasniegt tavējos!
p.s. show me your love!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s