Tu topi. Laiku pa laikam.

12079155_10205123141263641_4764386353118966534_n

Vai zināji, ka tad, kad tu atrodies savas dzīves zemākajos punktos, rodas īsti un patiesi lēmumi. Šādos brīžos tu pa īstam iepazīsti sevi. Apzinies savu spēju robežas un patiesās vērtības.
Atklāšu kādu interesanti faktu. Uzņēmums “Coaching and Consulting Group” pastāv jau, apmēram, 6 gadus, un pirmos 2 gadus man nebija neviena klienta. Nulle.
Es atvēru durvis un nokļuvu svešā pasaulē. Apjuku. Nevienu nepazinu, un neviens nepazina mani. Un tā es tur kādu brīdi stāvēju uz sliekšņa. Nedaudz bikli. Ar mulsu smaidu sejā. Līdz sapratu, ka neviens mani šeit negaida. Sapratu arī to, ka atpakaļ ceļa vairs nav. Atrotīju piedurknes un sāku art zemi. Sāku stradāt ar sevi, tikai nu jau citā līmenī – veidojot personīgo zīmolu un būvējot biznesa sistēmu.
Es nesaku, ka šobrīd man pieder finanšu impērija. Es saku, ka man pieder tas ceļš, ko esmu nogājis. Man pieder kļūdas, zilumi, grandiozi mērķi, pašapziņa un gandarījums par paveikto.
Atzīšos, tur, guļot zemē ar seju dubļos, rodas lieliskas atklāsmes un nenovērtējama pieredze. Tu topi. Novēlu tur nokļūt katram. Laiku pa laikam.
P.S. no kā es pārtiku šos divus lieliskos gadus? Mūrēju kopā ar tēvu kamīnus. Mans tēvs, Vitolds Untāls, ir lielisks kamīnmeistars. Ieskaties -https://www.facebook.com/meistars/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s