Par motivāciju

15966044_756954937788751_2904242720186091780_n.png

Vakar kāds no apmācību dalībniekiem uzdeva jautājumu – “Edgar, kādai ir jābūt motivācijai, lai tirdzniecības aģents celtos 3:30 un 7:30 būtu Daugavpilī pie klienta?”

Mana atbilde – vai esat redzējuši, kāda izskatās Daugava, kad tikko uzaust rīts? Kā kūp zeme no pirmajiem saules stariem? Skaisti. Un vēl, ir jāmīl savs darbs. Jāizjūt gandarījums par katru tikšanos ar klientu. Par katru noslēgtu un nenoslēgtu darījumu. Pirmajā gadījumā tas būs apliecinājums tam, ka rīkojies pareizi. Otrajā – lieliska iespēja mācīties un nākamreiz darīt labāk.

Motivācija rodas tad, kad tu esi izlēmis kļūt izcils savā profesijā un katrs solis sniedz tev lielisku iespēju nokļūt tuvāk mērķim. Mēs saņemam to, uz ko koncentrējamies un to, ko izstarojam paši. Manuprāt, motivācija ir iekšēja pārlliecība. Pozitīvi lādēta enerģija, ko nevar nopirkt par naudu, taču to var izkopt un attīstīt. Ar to ir jāstrādā. Katru dienu.

Motivācija rodas līdz ar atbildēm uz pareizajiem jautājumiem.Atrodi jēgu tam, ko tu dari, pievērs uzmanību detaļām un motivācija atnāks pati!

Par motivāciju!
http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s