Par spļāvieniem

15972813_755926507891594_5701908786164347264_o

Kā var zināt, ka esi uz pareizā ceļa?
Pēc spļāvieniem. Es ieteiktu, laiku pa laikam, atcerēties Konfūcija citātu – „Ja tev spļauj mugurā, tas nozīmē, ka esi visiem priekšā.”
Patiesība ir sekojoša. Sākotnēji vairumam cilvēku tavas aktivitātes būs vienaldzīgas. Līdz brīdim, kamēr tu gūsi kādus vērā ņemamus panākumus. Tad tevi sāks kritizēt, apspļaudīt un nievāt. Teiks, ka tas, ko tu dari, nekam neder. Ka viņi paši varētu labāk, ja vien gribētu. Viņi liks tev kāju priekšā un darīs visu, lai tu neizkļūtu no pelēkās un inertās zonas. Viņi tā rīkosies, jo nevar ciest, ka kāds cits realizē savus sapņus.
Jā! Tur, otrā pusē, atrodas dīvainie. Tie, kas ceļas 5 no rīta un lasa grāmatas. Tie, kas ir atraduši savu aicinājumu. Tie, ar mirdzošām acīm. Tie, kas sasniedz savus mērķus!
Mans padoms – izveido pats savu izcilības formātu! Uztver katru spļāvienu kā komplimentu! Ej savu ceļu, un esi gatavs maksāt pilnu cenu par panākumiem! Un atceries – aiz komforta zonas vispirms ir drosmes un baiļu zona, un tikai pēc tam seko uzvaras. Tāpēc, ja esi izlēmis, lec!

Uz tikšanos otrā pusē!

http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s