Savs bizness

14359130_686732471477665_5825465792446883599_n

Kad klienti man jautā, kādu nišu izvēlēties sava biznesa uzsākšanai, es parasti saku – “Skatieties, kur ir rindas! Meklējiet cilvēkus ar naudu, kuri ar neapmierinātu sejas izteiksmi ir spiesti stāvēt rindā, lai saņemtu kādu preci vai pakalpojumu” Visticamāk, tas nozīmē to, ka kāds nedara savu darbu labākajā iespējamajā veidā. Un te nu mēs esam – brīva niša.

Ja vēlies uzsākt savu biznesu, es ieteiktu meklēt iespējas un koncentrēties šajos trīs virzienos:
♣ Problēma. Atrodi kādu konkrētu problēmu, kas ir aktuāla lielai daļai sabiedrības un atrisini to labāk, ātrāk vai lētāk, nekā tas notiek šobrīd.
♣ Nauda. Izvēlies nozari, kurā tiek apgrozīti vislielākie finanšu resursi un izcilā veidā atrisini kādu konkrētu problēmu, kas ir aktuāla šajā jomā strādājošiem klientiem.
♣ Iekšējais potenciāls. Izvērtē savus talantus, attīsti stiprākās kompetences, pozicionē sevi kā ekspertu kādā konkrētā biznesa nišā un piedāvā savus pakalpojumus tiem, kam tas ir aktuāli.

Atceries, lai kuru no šiem modeļiem tu izvēlētos, trīs pamata elementi paliek nemainīgi – problēma, nauda un iekšējais potenciāls. Par secību izlem pats!

Fragments iz topošās grāmatas – “No laba uz izcilu”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s