Plāns B

 

12963662_792133614264533_2116487564234459854_n

Nav noslēpums, ka cilvēki tiecas pēc stabilitātes. Viņi vēlas stabilas attiecības, stabilu atalgojumu un meklē stabilitāti it visā. Viņi vēlas būt droši par savu nākotni. Viņiem ir hipotekārie kredīti, bērni jālaiž skolā. Un tas viss ir saprotami. Tāda ir cilvēka daba.

Taču pieredze liecina, ka stabils atalgojums un sociālās garantijas ir drošības ilūzija. Vienā brīdī tava pasaule var apmest kūleni. Es personīgi pazīstu cilvēkus, kuri „treknajos gados” uz rokas saņēma 4 – 5 tūkstošus eiro, taču tagad ir spiesti strādāt par minimālo algu pienotavā, tinot sieru vai iznēsājot pastu. Un ne jau tapēc, ka viņi darīja savu darbu slikti, bet gan tāpēc, ka pasaule mainās, un viņiem nebija plāna B.

Tāpēc vienīgā drošā investīcija jeb plāns B, ir darbs ar sevi. Nākotne pieprasa atšķirīgas kompetences, cita līmeņa domāšanu un nepārtrauktu, aktīvu rīcību. Citiem vārdiem – tu pats esi vērtīgākais resurss ceļā uz savu finansiālo neatkarību!

Un vēl viena lieta – tev būs jāatlaiž tavs esošais priekšnieks un jāizveido savs bizness. Pašam jāuzņemas atbildība par sava bankas konta stāvokli un par to, ko tu dari ar savu laiku. Laiks ir vai nu tavs draugs, vai ienaidnieks. Laiks nekad nav neitrāls – tam vienmēr ir plusa vai mīnusa zīme. Tas strādā vai nu tavā labā, vai pret tevi.

Manuprāt, ir laiks izdarīt izvēli!

No laba uz izcilu. 7. septembris. http://izaugsme.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s