Mērķa 2 dzīves

 

14102342_671377339679845_4923523515355573055_n

Ir tādi cilvēki – pašpietiekami un sirdsgudri. Cilvēki, kas ir atraduši sevī veselu pasauli un sevi šajā pasaulē. Ir atkal tādi – mīlestības pilni. Tā plūst pāri malām un nesavtīgi aplaimo ikvienu, kurš gadās ceļā. Ir cilvēki, stipri un nelokāmi kā karavīri, kuri ir gatavi atdot savas dzīvības par dzimto sētu. Ir iedvesmas cilvēki, kas apbur ar savu patiesumu. Un zini, visiem šiem cilvēkiem ir kas kopīgs – viņiem ir mērķis. Katrs no viņiem reiz ir izvēlējies iet savu ceļu. Jau labu laiku atpakaļ viņi ir atraduši atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Tas nenotiek uzreiz. Tam ir vajadzīgs laiks. Ir tādi cilvēki.

Panākumu cilvēkiem piemīt viena lieliska prasme – redzēt lietas vēl pirms tās ir kļuvušas par īstenību. Viņi ir sevī attīstījuši spēju emocionāli izdzīvot savu mērķu virtuālo realitāti. Paskaties apkārt! Viss, ko tu redzi, ir tapis divreiz. Galds, skapis, dators, pulkstenis – viss, bez izņēmuma. Kāds cilvēks to vispirms ir iztēlojies un uzzīmējis prototipu. Un tikai pēc tam ir tapusi šo konrēto priekšmetu materiālā versija.

Un ja tu kaut ko neredzi, tas nenozīmē, ka tā nav. Tu neredzi elektrisko lauku, taču mēs visi zinām, ka tas eksistē. Tu neredzi savu nākotni, taču tā ir pavisam reāla. Tu radi to pats. Iesākumā tu uzzīmē to savā apziņā un pēcāk padari par daļu no savas ikdienas.

Vai zināji, ka nākotne nav atkarīga no pagātnes vai tagadnes? Patiesībā, viss ir apgrieztā secībā – tagadne ir atkarīga no tavas spējas ieskatīties nākotnē. Tu izvirzi mērķi, kas ir lielāks par tevi pašu un liek tavām acīm mirdzēt. Tas ir līdzīgi kā uzbūvēt bāku, kas raida nepārprotamu signālu zemapziņai, izgaismo ceļu un neļauj nomaldīties.

Tāpēc mans padoms, sāc no otras puses – no rītdienas uz šodienu. Tāda ir mērķa sasniegšanas stratēģija.

Citāts iz topošās grāmatas – “No laba uz izcilu”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s