TOP 20

Viens no maniem Skolotājiem un iedvesmotājiem Braiens Treisijs (Brian Tracy) vairāk nekā 40 gadus no savas dzīves ir veltījis, analizējot biznesa procesus un apmācot pasaules vadošu uzņēmumu darbiniekus. Kas visiem šiem uzņēmumiem ir kopīgs? Zemāk ir atbildes.

11796276_837021239738537_4316199615830745694_n

TOP 20 pasaules vadošo uzņēmumu kopīgās iezīmes:

Lieliski produkti vai pakalpojumi. Produkti, kuri laika gaitā ir kļuvuši par zīmoliem, jeb daudzu jo daudzu izpildītu solījumu summu.

Lieliski vadītāji. Lieliskiem uzņēmumiem ir lieliski vadītāji – ar skaidru nākotnes vīziju, ar drosmi pieņemt lēmumus un uzņemties par tiem atbildību, ar vēlmi nepārtraukti mācīties un pieņemt pārmaiņas kā jaunas iespējas.

Skaidra nākotnes vīzija un rīcības plāns katrai dienai. Vīzija, kas iedvesmo un plāns, kurš ir pamatots ar precīziem un pārdomātiem aprēķiniem.

Uz klientu orientētas mārketina aktivitātes. Saruna ar precīzi definētu klientu viņam saprotamā valodā un pieņemamā veidā.
Nepārprotams vēstījums, kurš balstās uz ieguvumiem, priekšrocībām un produkta unikālo pieviento vērtību.

Pārdomāts pārdošanas process. Uz darbinieku kompetencēm balstīts modelis, kurš sevī ietver visus svarīgākos elementus. Process, kurš ir rūpīgi izstrādāts, ieviests dzīvē un regulāri izvērtēts, pamatojoties uz sasniegtajiem rezultātiem.

Klientu apkalpošanas programma. Programma, kur katrs klients jūtas gaidīts un īpašs. Labākajiem uzņēmumiem ir labākie klienti – tādi, kas iepērkas regulāri, maksā pilnu cenu un iesaka to darīt arī saviem draugiem uz paziņām.

Biznesa mērījumi. Labākie uzņēmumi ir apguvuši fundamentālu patiesību – uzlabot var tkai to, ko var izmērīt. Un izmērīt var visu. Eksistē vairāk nekā 30 dažādi mērījumi, taču viens no tiem vienmēr ir svarīgāks par visiem citiem – peļņas un zaudējumu aprēķins.

Darbinieku atlase un apmācība. Labākajiem uzņēmumiem ir labākie darbinieki – rūpīgi atlasīti, pašmotivēti un dara darbu atbilstoši savām stiprākajām kompetencēm. Cilvēki, kas atrodas savā vietā,- nodrošināti ar labākajiem darba instrumentiem.

Ambiciozi mērķi. Labākie uzņēmumi ir definējuši mērķi – atrasties starp savas nozares 10 pelnošākajiem uzņēmumiem. Darbinieki, visi kā viens, to atbalsta, ir gatavi mainīties un mācīties, lai to sasniegtu.

Nepārtraukta attīstība. Labāko uzņēmumu darbinieki katru dienu uzlabo savu profesionālo sniegumu. Viņi nepārtraukti meklē iespējas, kā darīt savu darbu labāk, ātrāk un ekonomiski izdevīgāk.

Avots: Brian Tracy Academy

Uz tikšanos jau 7. septembrī! http://izaugsme.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s