10 000 mērķu

13631434_648716865279226_1976901916786205845_n

Smaidu platu smaidu un svinu vienu no savām mazajām uzvarām – Facebook grupai nupat jau ir pievienojušiem 10 000 sekotāju. Paldies visiem! Dāmām tik pat daudz buču un kungiem rokasspiedienu! 😉 Praktiskās dāvanas sekos.

Kāds gudrinieks reiz teica, ka lepoties ar Facebook draugiem, ir tas pats, kas lepoties ar Monopola naudu. Tam es nepiekrītu. Es uzskatu jūs par saviem draugiem, un lepojos ar katru no jums. Mēs esam panākumu komanda nu jau apmēram 5 gadus un būsim vēl ilgi. Es gribētu tā domāt.

Katru reizi ar gandarījumu lasu jūsu e-pastus par kārtējo noslēgto darījumu un izcīnīto uzvaru. Tas iedvesmo turpināt iesākto ar vēl lielāku sparu.

Atskatoties atpakaļ, ar pārliecību varu apgalvot, ka kopā mēs esam izveidojuši pasaules līmeņa produktu ar nosaukumu EKSPERTA LĪMEŅA PĀRDOŠANA. Profesionālu biznesa mediju, kurš apvieno uzņēmējus, pārdošanas jomas profesionāļus un cilvēkus, kuri vēlas dzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi. Un arī tos, kam ir veselīga humora izjūta. 😉

Es daudz lasu. Strādāju ar sevi. Uzdrīkstos. Kļūdos un laiku pa laikam iekrītu ar seju dubļos. Pieceļos un eju savu ceļu. Es zinu, ko vēlos. Regulāri tiekos un mācos no visu laiku izcilākajiem biznesa ekspertiem. Papildinu savas zināšanas, apgūstu jaunas prasmes un praktiskus instrumentus, apkopoju vērtīgāko un nododu to tālāk. Jums. Un man nav žēl, jo mēs taču esam draugi. 😉

Šis stāsts nav par mani, bet gan par 10 000 cilvēkiem, kuriem ir mērķi. Par iespējām tos sasniegt. Es ticu, ka panākumi atnāk pie mums caur citiem cilvēkiem. Caur attiecībām. Caur došanu un patiesu vēlmi palīdzēt citiem realizēt viņu sapņus. Tāda ir mana pārliecība.

Un tā viņi dzīvoja. Ilgi un laimīgi! 😉

Sazvon!

https://www.facebook.com/salestraining/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s