Robeža

EwSKITvqoXQ

Ikvienam no mums ir sava robeža, līdz salūztam. Līdz brīdim, kad beidzas kredīts. Kā priekšapmaksas telefona kartei – vēl viens zvans, un cauri ir. Tukšums.

Tāpēc mans padoms – izzini savu spēju robežas un iemācies kontrolēt savu emocionālo līdzsvaru. Izveido sarakstu ar lietām, kas tevi iedvesmo un liek acīm mirdzēt, un otrādi – sarakstu ar lietām, kas paņem emocijas un iztukšo.

Pēc tam katram no šiem elementiem piešķir vērtību skalā no 0 līdz 100. Piemēram, apsēsties dīvānā, ieliet glāzi vīna un palasīt grāmatu + 15 kredīti. Apēst šokolādi + 5 kredīti. Stunda sporta zālē + 20 kredīti. Vērot savu mīļāko zvaigznāju naksnīgajās debesīs +25. Satikties ar draugiem + 25. Nodarboties ar seksu + 30. Nedēļa Maldivu salās + 150 kredīti. Šodien atkal pirmdiena – 20. Sagatavot atskaites – 25. Pārrunas ar priekšnieku – 30. Ārā lietus – 5 kredīti. Un tā joprojām.

Citiem vārdiem – dari vairāk lietas, kas sagādā prieku un mazāk tās, kas ietekmē negatīvi. Piešķir dzīvei papildu vērtību un pareizās emocijas. Uzņemies atbildību par to, kas notiek tevī un tev apkārt. Un tava dzīve nekad vairs nebūs kā agrāk.

Un atceries – uzlabot mēs varam tikai to, ko varam izmērīt. Un izmērīt, kā redzi, mēs varam visu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s