Durvis nākamajā līmenī

12974350_612483808902532_2062524190279555994_n

Austumos tic, ka katrus 5 – 7 gadus cilvēkam tiek dota iespēja pāriet nākamajā līmenī. Tiek atvērtas kādas durvis. Tās tiek atvērtas ikvienam, taču pa durvīm iziet tikai tie, kas spēj tās ieraudzīt un saprot, kur un kāpēc jāiet.

Šajā laika posmā beidzas viens dzīves cikls un sākas nākamais. Notiek procesu restartēšana apziņas, emociju un šūnu līmenī. Prāts aktivizējas, un cilvēki sāk pastiprināti meklēt atbildes uz fundamentāliem  jautājumiem – Kas man ir svarīgi? Vai tādu dzīvi es vienmēr esmu vēlējies? Kas notiek ar manu veselību? Ko man nozīmē ģimene? Kāda loma manā dzīvē ir naudai?

Daži atrod atbildes un pieņem lēmumu nokļūt otrpus durvīm, daži neatrod un vēl vairāk iekapsulējas – paliek turpat, lai dzīvotu ierastu dzīvi ierastā veidā un kārtējo reizi apstiprina savu patiesību kā vienīgo pareizo.

Lai nokļūtu nākamajā līmenī, ir jānoiet ceļa posms 5 – 7 gadu garumā, un visa sākums ir apzināšanās. Laika svārsts nāk atpakaļ un atnes mums to, ko paši šajā laikā esam radījuši, tikai daudz lielākā apmērā. Gan labu, gan sliktu. Visums ir neitrāls. Tas nesoda un neapbalvo. Tas izpilda mūsu lēmumus un darbojas pēc principa, – ko dosi, to iemantosi, attiecībā 1 pret 10. Un, starp citu, Visuma izpratnē nepieņemti lēmumi arī ir lēmumi. Savu mērķu un vērtību nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ja tev nav mērķu, Visums tāpat piešķirs “rezultātu”. Saņemsi to, kas būs sanācis.

Vai tici, šī brīža dzīve ir tāda, kādi ir bijuši mūsu lēmumi 5 – 7 gadus atpakaļ?  Es ticu. Austrumos to sauc to par Karmu vai Likteni. Un vēl es ticu, ka mēs paši izvēlamies durvis, kuras atvērt, lai sāktu jaunu dzīvi un durvis, kuras aiztaisīt uz visiem laikiem.

Šodien ir trešdiena. Lieliska diena, lai pieņemtu lēmumu.

http://panakumi.instapage.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s