Gods strādāt kopā

11796276_837021239738537_4316199615830745694_n

Jau rakstīju, ka pirms kāda laika kopā ar Braienu Treisiju Maskavā organizējām stratēģisko meistarklasi vienai no lielākajām Krievijas nekustamā īpašuma aģentūrām. Izveidojām attīstības un konkurentu apsteigšanas stratēgiju nākamajiem 5 gadiem. Tas bija privāts pasākums 200 cilvēku auditorijai – visiem uzņēmuma darbiniekiem, sākot ar šoferiem un beidzot ar pašu šefu. Un viens no komandas saliedēšanas vingrinājumiem bija pēc kārtas pieiet klāt 3 saviem kolēģiem, ieskatīties acīs, paspiest roku , nosaukt viņa vārdu un pateikt – „Man ir liels gods strādāt ar tevi!”

Manuprāt, lieliska aktivitāte. Tāds kā patiesības mirklis, kad pie dažiem veidojas rinda ar rokas spiedējiem, savukārt citi, galvas nodūruši, vientulīgi gaida, kad kāds pienāks arī pie viņiem. Pārsteidzoši, taču vislielākā rinda izveidojās tieši pie uzņēmuma vadītāja, un es ticu, ka pelnīti. Ne velti pats šefs, kā pirmajam roku paspieda tieši šoferim. Parastajam. Ne personīgā limuzīna šoferim.

Nav noslēpums, ka jebkura uzņēmuma spēks ir komandā, un uz vēlamo rezultātu varam cerēt tikai tad, kad visi strādā vienota mērķa vārdā. Ja komandas dalībnieki tiek izvēlēti, balstoties un kopīgām vērtībām, attieksmi un nepieciešajām kompetencēm.

Ja esi vadītājs, tad šīs ir galvenās vadlīnijas lieliskam komandas sniegumam – izvirzi kopīgu mērķi, iedod instrumentus, izskaidro spēles noteikumus, pieraksti rezultātus, seko līdzi savas komandas panākumiem un neveiksmēm, sodi, atbalsti, iedvesmo un tad paej malā.

Panākumiem vajag telpu un līdzīgi domājošus cilvēkus, kuriem tu vēlies pieiet klāt, paspiest roku un pateikt – „Man ir liels gods strādāt ar tevi!”

‪#‎BrianTracy‬; ‪#‎CCGroup‬; ‪#‎EdgarsUntals‬; ‪#‎salestrainings‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s