Vēstule no mana vecā “ES”

10574242_1128178350560863_4966710955669637472_n

Pirms kādiem gadiem pieciem vecais “ES” sēdēja rindā Valsts Nodarbinātības Aģentūrā pēc sava pedējā bezdarbnieka pabalsta, lūkojās apkārt uz daudzajiem bēdu brāļiem un klausījās, kā aģentūras meitene monotonā balsī atkal un atkal turpināja uzdot “viesiem” vienus un tos pašus jautājumus. Un saņēma jau ierastās atbildes – “Šoreiz nekā. Tur jau neko nemaksā. Laikam jābrauc uz Īriju.”

Pēc pēdējā pabalsta, jo jaunais “ES” bija izlēmis, ka taisīs savu biznesu, un vēl vairāk, – nupat, kā bija reģistrējis 2 latu SIA. Vecais “ES” ar katru dienu kļuva aizvien nemierīgāks, jo bija pieradis pie komforta. Pie stabiliem un garantētiem ienākumiem. Pie paša radītās drošības ilūzijas. Pie dienesta auto. Apmaksāta mobilā telefona. Korporatīvā zobuārsta. Vecais “ES” nekādi negribēja atzīt, ka nu no tā visa būs jāatvadās.

Vecais “ES” sēdēja rindā, un pēkšņi ierunājās jaunais “ES” – “Vecīt! Paskaties apkārt! Ko tu vispār šeit dari? Vai tādu dzīvi tu sev esi iedomājies? Kur ir tava pašcieņa? Kur ir tavas ambīcijas un tavi mērķi? Un aizmirsti savas pagātnes uzvaras, tās nevienu vairs neinteresē. Tava vienīgā vērtība ir tavs nākotnes potenciāls! Un atceries, tev neviens neko nedos, visu būs jāpaņem pašam! Jānopelna! Tāpēc – ej un dari! Un nekad, nekad šeit vairs neatgriezies!

Tas bija sākums. Tā tapa “Coaching and Consulting Group”. Atzīšos, iesākumā vecais diezgan bieži uzradās, taujāja pēc bezmaksas labumiem. Nu jau kādu laiku nav redzēts. Vairs nenāk. Varbūt tāpēc, ka saprot, – nav jau par ko runāt. Jaunajam “ES” ir citas vērtības un cita domāšana. Nav laika tukšām runām. Jāstrādā!

Uz tikšanos 18. aprīlī! Vērtīgākais par pārdošanu. Visi slepenie triki. Soli pa solim. No sirds.

http://60-likumi.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s