Izcila pārdevēja 7 ticības

12495052_604892172995029_3244318555495844247_n

Izcils pārdevējs tic:

Sev. Pārdevējs apzinās savu iekšējo potenciālu, talantus un vērtīgākās kompetences. Tic savam gribasspēkam. Spējai piecelties pēc zaudējumiem. Savām nākotnes uzvarām.

Produktam. Pārdevējs tic, ka viņam ir lielisks produkts, kurš palīdz viņa klientiem sasniegt izvirzītos mērķus. Produkts, ar kuru viņš lepojas, un liek to darīt arī citiem.

Statistikai. Pārdevējs tic statistikai – par tirgus izmaiņām, pārdoto kastīšu skaitu, paveikto aktivitāšu apjomu, konversijas procentu. Statistika ļauj viņam iezīmēt atskaities punktus un novērtēt progresu.

Profesijai. Viņš tic, ka ir izvēlējies lieliskāko profesiju pasaulē. Profesiju, kura nodrošinās stabilu nākotni un finansiālo neatkarību.

Vadītājam. Viņš tic savam vadītājam. Vadītājam, kurš ir profesionālis. Kurš iedvesmo, izrāda interesi par pārdevēja sekmēm un palīdz kļūt labākam.

Uzņēmumam. Pārdevējs tic, ka ir izdarījis lielisku izvēli, jo strādā uzņēmumā ar nākotni. Uzņēmumā, kurš rūpējas par saviem darbiniekiem un klientiem. Ar stabilām vērtībām un sakārtotiem biznesa procesiem.

Klientiem. Viņš tic saviem klientiem. Izjūt par viņiem gandarījumu. Izrāda cieņu. Patiesībā, viņš nemaz nav pārdevējs, bet gan sadarbības partneris, kurš padara savu klientu dzīvi labāku.

Jā, tāds viņš ir. Izcils pārdevējs. Viņš tic. Apzinās. Ir pārliecināts. Domā. Zina un prot.

Ja esi ceļā uz izcilu sniegumu, priecāšos tevi redzēt jau 18. aprīlī.

http://60-likumi.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s