Pārvarēt gravitāciju

subject-creativity-iinuu-17

Sveiki!

Ja gadījumā vēl neesam pazīstami, tad mani sauc Edgars Untāls. Un sākšu ar svarīgāko – es mīlu savu darbu, un lepojos ar savu klientu panākumiem.

Uz jautājumu – “Ar ko tu nodarbojies?”, es parasti atbildu – “Palīdzu cilvēkiem pārvarēt gravitāciju – spert soli ārpus ierastā, lai viņi sasniegtu savus mērķus!”. Es to daru pats, un iesaku darīt arī citiem.

Fotogrāfijā esmu es – tā ir uzņemta apmēram pirms mēneša Liepājā „Creativity” konferencē. Atzīšos, tur es pirmo reizi uzstājos šāda mēroga pasākumā. Pirmo reizi atrados uz skatuves 1000 skatītāju priekšā. Vai vēlies zināt, kā es tobrīd jutos? Man bija bailes. Apmēram līdz prezentācijas pusei. Pēc tam iepatikās, un tad es izlēmu, ka darīšu to pēc iespējas biežāk. Es ticu, ka reiz pienāks brīdis, kad 1000 cilvēku atnāks paklausīties mani. Tas ir viens no maniem mērķiem. Un vienīgais veids, kā tur nokļūt, – pārvarēt gravitāciju. Pārvarēt slinkumu, bailes, šaubas un nedrošību. Katra šāda reize atsvaidzina realitāti un tuvina mērķim. Turklāt, šādi turpinot, tas vienā brīdī kļūst par ieradumu. Par panākumu ieradumu.

Pēc profesijas esmu pārdevējs un biznesa treneris. Pārdošana ir mana ikdiena un sirdslieta nu jau vairāk nekā 13 gadus, un viss, ko es šeit rakstu, patiešām strādā, jo ir neskaitāmas reizes pārbaudīts praksē.

Esmu šeit katru dienu kopā ar jums, un priecājos par šādu iespēju. Kāpēc es to daru? Tāpēc, ka es zinu, ka varu pozitīvā veidā ietekmēt cilvēku dzīves. Uzlabot viņu prasmes. Attīstīt kompetences. Sniegt iedvesmu un motivāciju. Es to zinu, jo gandrīz ik dienas saņemu savu klientu atsauksmes par kārtējo noslēgto darījumu un izcīnīto uzvaru. Tas motivē arī mani.

Un šī nav reklāma. Drīzāk stāsts par manām vērtībām. Es esmu īsts. Mani var satikt, var piezvanīt, uzrakstīt e-pastu vai pievienoties vebināram. Es turpinu mācīties – pērku un lasu grāmatas, regulāri papildinu savas zināšanas pie pasaules labākajiem biznesa profesionāļiem – Braiena Treisja, Ričarda Bandlera, Maikla Benga, Aleksandra Belgorokova un citiem.

Man ir mērķi un sistēma, kā katru dienu, soli pa solim, kļūt labākam savā profesijā. Kļūt labākam tēvam, kolēģim, sadarbības partnerim. Ja arī tu vēlies to pašu, tad mums ir pa ceļam.

Paldies, un uz tikšanos 23. maijā! http://panakumi.instapage.com
Edgars

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s