7 ieelpu princips

12573939_578905782260335_4291317659191910977_n

Vai zināji, ka viens no samuraju likumiem ir pieņemt lēmumu 7 ieelpu laikā? Tas ir tāpēc, ka visvairāk enerģijas paņem tieši neizlēmība. Arī biznesā uzvar izlēmīgie, un šeit jebkurš „Jā” vai „Nē” ir daudzkārt vērtīgāks par „Nezinu”. Ne velti Ričards Brensons ir teicis – “Ja kāds tev piedāvā vienreizēju iespēju, taču tu nezini, kā lai to īsteno – saki “Jā”, un pēc tam iemācies to paveikt.”

Ir pierādīts, ka jauna ideja turas galvā aptuveni 18 sekundes, tāpēc vienmēr pieraksti visu, kas tajā brīdī šķiet ievērības cienīgs. Vidējais idejas dzīves ilgums ir 6 – 18 mēneši, tieši tik ilgi vidējais statistiskai pilsonis apsver visus par un pret, līdz atmet ar roku. Lēmuma pieņemšanas termiņš – 72 stundas, un tas nozīmē to, ka pēc šī laika iespēja, ka tiks uzsākt praktisks darbs pie idejas realizācijas, samazinās līdz minimumam. Tāpēc, ja tev šķiet, ka pienācis laiks dzīvē kaut ko mainīt – esi drošs, tā arī ir. Atliek vien pieņemt lēmumu un spert pirmo soli.

Analizējot pasaules ietekmīgāko cilvēku dzīvesstāstus, tika secināts, ka ātrs, strukturēts un pārdomāts lēmumu pieņemšanas process ir viena no būtiskākajām iezīmēm, kas atšķir panākumu cilvēkus no pārējiem. Tas nozīmē – koncentrējies uz iespējām, rīkojies, tiklīdz tās pamani, un atceries – katra cilvēka mūžā ir diena, kas maina visu viņa dzīvi. Tā var būt jau šodiena. Ja tu tā izlemsi.

Tiekamies! http://panakumi.instapage.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s