No laba uz izcilu

12642603_578567772294136_2524895321343043047_nVai zināji, ka pietiek ar 10%, lai tu tiktu pamanīts? Lai tu atšķirtos no pelēkās masas. 10% ir nepieciešamais apjoms, kas automātiski sniedz tev noteiktas priekšrocības. Tu vairs neesi tāds pats, kā visi citi. Piemēram, ja vēlies uzsākt savu biznesu, tev pietiek darīt lietas par 10% ārtāk, ērtāk vai kvalitatīvāk. Par 10% vairāk uzmanības, cieņas un mīlestības pret saviem klientiem. Tev nav jāizgudro velosipēds vai jābūt galvas tiesas pārākam par konkurentiem, pietiek ar šo mazumiņu. Vienīgais izņēmums no šī saraksta ir lētums, jo ar 10% atlaidi tu nevienu vairs nespēsi pārsteigt.

Iesim tālāk. Vai zināji, ka starpība starp labu un izcilu, ir apmēram 30%? Tā atšķiras labas un izcilas kafijas cena. Tas ir servisa līmeņa apjoms, kurš klientam šķiet apbrīnas vērts – acīmredzama un nepārprotama atšķirība starp labu un izcilu sniegumu. Ja tu spēj paaugstināt savu pievienoto vērtību līdz 30%, tu esi zvaigzne. Superstārs. Par 30% prasmīgāks, veiklāks vai drosmīgāks, un tu esi zīmols, kurš bauda slavas saulīti citā dimansijā. Tavs sniegums ir tik izcils, ka klienti stāv rindā, lai iegādātos tavu produktu vai pakalpojumu. Savukārt konkurenti stāv rindā, lai tevi atdarinātu.

Iespējams, tu teiksi, ka 30%, tas ir daudz. Un kā būtu, ja tu katru dienu uzlabotu savu profesionālo sniegumu par nieka 1%? Vai tas ir iespējams? Skaidrs, ka ir. Ikviens no mums zibenīgi var paaugstināt savu sniegumu par 1%, ja vien to vēlas. Jā, 30% ir daudz, taču tikai tad, ja tu gribi visu uzreiz. Un nav daudz, ja tu dari to soli pa solim, katru dienu uzlabojot savu sniegumu kādā noteiktā virzienā vai elementā.

Mana pārliecība – mūsdienās vairs nepietiek ar to, dari savu darbu labi. Darot darbu labi, tu esi tāds pats, kā visi citi. Būt labam, nozīmē pievienoties vairākumam, un vienīgais veids, kā būt atšķirīgam – ir kļūt par hipsteru vai kļūt izcilam. Citu variantu nav. Un izcilība sākas ar lēmumu. Ar apzinātu izvēli rītdien būt par kapeiku labākam, nekā šodien.

Kā var zināt, ka esi uz pareizā ceļa? Laiku pa laikam atceries Konfūcija citātu – „Ja tev spļauj mugurā, tas nozīmē, ka esi visiem priekšā.” Sākotnēji vairumam cilvēku tavas aktivitātes būs vienaldzīgas, līdz brīdim, kamēr tu gūsi kādus vērā ņemamus panākumus. Tāpēc definē savu izcilības formātu, ej savu ceļu un esi gatavs maksāt pilnu cenu par panākumiem.

Vēlies vairāk? Tiekamies vebinārā! http://panakumi.instapage.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s