Mazo solīšu princips

baby

Katru dienu, soli pa solim, kļūsti labāks tajā, ko tu dari. Tu nevari uzreiz kļūt izcils savā profesijā, taču vari kļūt izcils mazo solīšu veikšanā. Atceries – katru dienu, kaut neliels, taču apzināts solis pretī izvirzītajam mērķim.

Ja esi izlēmis attīstīt komunikācijas kompetenci, tad sāc ar to, ka izvēlies kādu vienu konkrētu elementu, piemēram, atslēgas vārdu un frāžu sadzirdēšanu. Kopš šī brīža šis ir tavs svarīgākais uzdevums turpmākās 20 dienas. Šāds laiks ir nepieciešams, lai izveidotos noturīgs ieradums.

Atrodi iespējas uzdot pēc iespējas vairāk jautājumu pēc iespējas vairāk klientiem un koncentrējies tikai uz šo vienu lietu. Ieraksti katru komunikāciju ar klientiem, pēc tam nekavējoties noklausies ierakstu un veic tā analīzi. Mērķis – neatkārtot vienas un tās pašas kļūdas divreiz un katru nākamo reizi padarīt labāku par iepriekšējo.

Es apsolu, 20 dienu laikā tu kļūsi izcils atslēgas frāžu sadzirdētājs un varēsi ķerties klāt nākamajam komunikācijas elementam. Un tā tas turpināsies, līdz vienā brīdi būsi līdz pilnībai izkopis visus. Būsi komunikācijas meistars.

Ir pierādīts, ka ikviens no mums ir tikai vienas kompetences attālumā, lai divkāršotu savus ienākumus. Tev tikai jāzina, kāda ir tava profesionālo kompetenču kombinācija, kura no 8 ir svarīgākā, un ko ar to visu iesākt.

Vēlies par to parunāt? Pievienojies! http://panakumi.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s