10 patiesības

10371680_446698088814439_5114429910392515383_n

10 patiesības par personīgo izaugsmi.

1. Zināšanu apjoms vai daudzu gadu pieredze vēl nenozīmē, ka notiek izaugsme. Tā notiek tikai tad, ja tu pieņem lēmumu mainīties, un ar katru dienu kļūsti labāks. Svarīgs ir mērķis un apzināta izvēle.

2. Vispirms iemācies saskatīt un pacelt iespējas, ko pasaule tev nemitīgi piedāvā. Pēcāk sāc tās radīt pats. Iemācies atteikties no visa liekā un koncentrēties tikai uz tām aktivitātēm, kas sniedz pozitīvu pievienoto vērtību un palīdz kļūt labākam.

3. Nekad nebūs piemērotāka brīža, lai sāktu rīkoties. Mēs visi saprotam, ka labāku apstākļu gaidīšana ir attaisnojums, lai nedarītu.

4. Svarīgākais vārds pretī panākumiem ir disciplīna. Darīt to, kas visvairāk ir nepieciešams, un nedarīt to, ko visvairāk gribās. No kaut kā atteikties, lai kaut ko iegūtu. Tu zini, ko es ar to domāju.

5. Darot lietas, tāpat kā iepriekš, arī rezultāti būs tādi paši kā ierasts vai pat sliktāki. Ja vēlies izaugsmi – nepieciešamas pārmaiņas. Cita vide, draugi, grāmatas, attieksme un ieradumi.

6. Iemācies dot un iemācies saņemt. Vispirms palīdzi citiem sasniegt viņu mērķus, un citi palīdzēs sasniegt tavējos. Iepazīsti sevi un sniedz pasaulei kādu pievienoto vērtību. Visums tevi par to dāsni atalgos.

7. Iemācies uztvert neveiksmes kā daļu no izaugsmes procesa. Kā apliecinājumu tam, ka esi cīnītājs. Lepojies ar saviem zaudējumiem pat vairāk, nekā ar uzvarām. “Rētas ir vietas, caur kurām tevī ienāk Gaisma” Rumi.

8. Nekas tavā dzīvē nenotiek bez iemesla – nav nejaušu notikumu, ir tikai likumsakarības. Darīt vai nedarīt. Pieņemt vai atteikties. Ir cēloņi, un ir sekas – iemācies saskatīt saikni un izmantot savā labā.

9. Panākumi nav galapunkts, svarīgs ir pats process. Tas, ko tu dari un vēl darīsi šodien. Mazās ikdienas uzvaras un mazās ikdienas laimītes. Sakrāj un sasummē tās pats.

10. Esi īsts, un izvēlies savu ceļu. Turpini iet. Neapstājies. Dzīvo saskaņā ar savām vērtībām. Rīkojies ar maksimālu atdevi un pēc labākās sirdsapziņas. Vispirms no tā sanāks izcils stāsts, pēc tam – izcils rezultāts.

Atceries – “Rētas ir vietas, caur kurām tevī ienāk Gaisma” Rumi.

Turpinājums šeit –  http://izaugsme.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s