5 stratēģijas

12279013_553265098157737_665602785791522667_nVai atceries slaveno Einšteina citātu – „Ir muļķīgi atkal un atkal darīt ierastas lietas ierastā veidā un sagaidīt atšķirīgu rezultātu!” Tāpēc mans ieteikums – laiku pa laikam pamēģinu kādu no 5 sevis apzināšanās stratēģijām.

Piebremzē! Mērķtiecīgi palēlini savu ikdienas ritmu. Uztaisi pauzi un novērtē to, kas tev jau ir un pasaki paldies cilvēkiem, kuri ir palīdzējuši to sasniegt. Pārliecinies, ka dodies pareizā virzienā. Un arī par to, ka tev ir pareizie ceļabiedri.

Paātrinies! Aktivizē savu lēmumu pieņemšanas procesu, kļūdu pieļaušanas un risināšanas ātrumu, solījumu izpildīšanas un mērķu sasniegšanas ātrumu. Viens no pasaules efektīvāko vadītāju likumiem vēsta – kļūdies ātri! Panākumi ir tiešā veidā atkarīgi no pieļauto kļūdu skaita, tāpēc kļūdies ātri, pasmaidi, piecelies un dodies tālāk!

Atvieglo sarežģīto! Cilvēkiem ir tendence sarežģīt šķietami vienkāršas lietas. Mans ieteikums – vienmēr uzdod sev jautājumu – vai ir vēl kāds veids, kā paveikt konkrēto uzdevumu. Vienmēr var kaut ko sākt, kaut ko beigt, kaut ko darīt vairāk un kaut ko mazāk.

Sāc no nulles! Ja tev jau kādu laiku ir aizdomas, ka neesi savā vietā vai neesi kopā ar pareizajiem cilvēkiem, nešaubies – tā ir skarba patiesība. Jo ātrāk tu novilksi svītru, jo labāk. Atceries – tava jaunā dzīve sāksies tad, kad beigsies vecā. Nav tāda stāvokļa – pa vidu, tu vai nu audz vai grimsti aizvien dziļāk purvā.

Pārskati to, ko dari! Visai bieži mēs cenšamies izdarīt pēc iespējas labāk to, kas vispār nebūtu jādara, tāpēc uzdod sev sekojošus jautājumus – „Vai tas, ko es šobrīd daru, ir tas, ko man vajadzētu darīt? Kā tas, ko es daru, palīdz nokļūt tuvāk izvirzītajam mērķim?

Turpinājums šeit – http://izaugsme.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s