PB Meistarklase

22440527_l

Pasaules atzītāko pārdošanas ekspertu izstrādāta apmācību programma, praksē pārbaudīti instrumenti un metodes, kas padarīs tavu sniegumu neaizmirstamu!

Ir sākusies pieteikšanās uz šogad pēdējo nodarbību ciklu “PB Meistarklase”. Pirmā nodarbība jau 13. novembrī. Papildu informācija šeit – http://meistarklase.instapage.com/

Uz tikšanos!

Zemāk ir iepriekšējo grupu dalībnieku atsauksmes.

“Esmu apmeklējis vairākas pārdošanas apmācības, bet “Pārdošanas Burvja Meistarklase” ir īpašas vistiešākajā nozīmē, – pēc apmācībām, pilnīgi noteikti jūtos kā uzvarētājs:)
Mācības uzrunāja ar to, ka teorija tajās praktiski nebija. Tika parādīts virziens, kur doties un pats galvenais kā to izdarīt. Tas tika izdarīts ar vienkāršiem un reāliem piemēriem, kas likās tik pašsaprotami, tikai radās jautājums – kāpēc mēs tā nedarām, tas taču ir tik vienkārši? Iegūtās zināšanas tiek pielietotas un pats svarīgākais – tas strādā.”

Jānis Bērziņš SIA “Ecofleet” pārdošanas vadītājs.

“Superpārdevēji ceļas piecos no rīta, teica Edgars Untāls. Es esmu piecēlies. Labrīt izaicinājumi un uzvaras, es jau nāku! Paldies, Edgar, par daudzajām atklāsmēm un novēlu ikvienam satikt Tevi. Eksperta līmeņa pārdošana sākas šeit.”

Oskars Kaņeps – Kalniņš. SIA “adQuota” lielo klientu nodaļas vadītājs.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s