Mindset

EwSKITvqoXQAngļu valodā ir tāds vārdu salikums – Mindset. Es to tulkotu kā apziņas stāvoklis. Katram no mums galvā ir sava unikāla kombinācija, kas sastāv no pieredzes, rakstura iezīmēm, ieradumiem, attieksmes un mērķiem. Tas viss ietekmē veidu, kā uztveram apkārtējo pasauli un to, kā pasaule uztver mūs.

Piekrīti, ir cilvēki, kam viss izdodas, lai arī ko viņi darītu. Un iemesls ir pavisam vienkāršs – viņu domāšana ir sakārtota pēc noteiktiem algoritmiem. Viņu rīcība apliecina pieņemto lēmumu kvalitāti, un mēs precīzi varam prognozēt, kāda būs šo cilvēka dzīve pēc pieciem vai desmit gadiem.

Shēma ir pavisam vienkārša – vienā dienā tu pieņem lēmumu un sāc rīkoties. Meklē, pārbaudi praksē un novieto savā galvā pareizos instrumentus – tos, kas palīdz tev augt, kļūt labākam un izcīnīt uzvaras, un vienlaicīgi atbrīvojies no visa liekā. Tu zini, par ko es runāju. Tu zini arī to, ka nabadzība nav naudas trūkums, bet gan disciplīnas un gribasspēka trūkums. Visi to zina, taču tikai retais atzīst, un vēl mazāk ir to, kas uzņemas atbildību.

Mans skolotājs Braiens Treisijs ir teicis – „Neviens nav labāks vai gudrāks par tevi. Tie, kas jau ir guvuši panākumus, vienkārši ir sākuši rīkoties agrāk.” Tāda ir arī mana pārliecība. Katra cilvēka mūžā pienāk diena, kas izmaina visu viņa dzīvi. Tā var būt šodiena. Ja tu tā izlemsi.

http://izaugsme.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s