Lēmumu pieņēmēji

AAEAAQAAAAAAAAOZAAAAJGNiOWU3ZmFjLTA1OTktNGNhOC04OWRkLTVjZGFiYzA4MWMwZg

Nav noslēpums, ka citu cilvēku atbalsts ir viens no svarīgākajiem panākumu elementiem – vispirms tu dod apkārtējiem kādu vērtību, un tad apkārtējie palīdz tev sasniegt izvirzītos mērķus. Viss notiek precīzi šādā secībā, ne otrādi.

Šinī sakarā ir kāds lielisks vingrinājums, kurš daudziem maniem klientiem ir atvēris durvis, kuras citkārt būtu ciet. Un runa ir par pareizajiem cilvēkiem, pareizajās vietās jeb lēmumu pieņēmējiem. Katram no mums ir savs, šaurāks vai plašāks paziņu loks, un katram no viņiem ir savi pienākumi un atbildība noteiktas darbības ietvaros. Apkopēja pieņem lēmumu, ar kuru kāpņu telpu šodien sākt uzkopšanu un kādu lupatu izmantot, uzņēmuma vadītājs izlemj, kur efektīvāk investēt līdzekļus, kuru pieņemt darbā un tamlīdzīgi.

Uzdevums. Paņem papīra lapu un kreisajā pusē izveido sarakstu ar konkrētiem cilvēkiem, draugiem, paziņām, sadarbības partneriem – visiem, kurus tu pazīsti un kuri pazīst tevi. Pie katra kontakta pieraksti, kādus lēmumus šis konkrētais cilvēks pieņem. Kad tas ir izdarīts, lapas labajā pusē uzraksti visu, ko tu vari pasaulei piedāvāt. Uzskaiti produktus vai pakalpojumus un pēc tam rūpīgi izvērtē sarakstu. Padomā, kā tu katram no viņiem vari palīdzēt uzlabot dzīvi trīs dažādos veidos:

  • samazināt izmaksas
  • palielināt peļņu
  • gūt lielāku gandarījumu

Starp citu, šos motīvus ir vērts pierakstīt, jo tie ir trīs vaļi, uz kuriem balstās biznesa pasaule.

Pēc tam atkal izvērtē visu sarakstu kopumā un atzīmē, ko katrs no sarakstā esošajiem var piedāvāt viens otram. Viss, kas viņiem tagad ir jādara, jāsatiekas un jāvienojas par sadarbību. Ar tavu atbalstu, protams. Ja pēc tā visa tev šķiet, ka ir tapis reāls biznesa projekts – pieliec attiecīgajam kontaktam plusa zīmi, pacel telefona klausuli un piezvani, lai satiktos un pārdotu savu lielisko ideju. Manuprāt, izcils plāns.

Cik plašs ir tavs paziņu loks? Kāda ir šo cilvēku pievienotā vērtība, pienākumi un atbildība? Kāds pasaulei no tevis ir labums? Kā tavs produkts vai pakalpojums var pozitīvā veidā ietekmēt apkārtējo cilvēku dzīves? Ko tu jau šinī sakarā esi izdarījis?

Pēc tam piesakies apmācībām un apgūsti visu laiku efektīvākos pārdošanas instrumentus – http://meistarklase.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s