Panākumu ieradumi

untitledNav noslēpums, ka mūsu dzīve par 95% ir atkarīga no ieradumiem. Ir divu veidu ieradumi – tie, kas ierobežo un velk pie zemes un ir tādi, kas dara labāku. Pēdējos es saucu par panākumu ieradumiem. Angļu rakstnieks Džons Draidens reiz ir teicis – „Vispirms mēs veidojam savus ieradumus, pēc tam ieradumi veido mūs.” Un zini, viņam ir taisnība….

Darīt lietas, kas iepriekš nav darītas. Protams, ka tev nesanāks. Vismaz ne uzreiz, taču sliktāk par iespēju kļūdīties, ir iespēja palikt nepamanītam. Būt kopā ar pārējiem. Darīt lietas tāpat kā iepriekš un dzīvot ierastu dzīvi ierastā veidā. Vai zini, kur ir tavu spēju robežas? Varbūt vēlies uzzināt?

Nepadoties. Vai zināji, ka lielākā izaugsme notiek tieši brīžos, kad ir visgrūtāk? Vienmēr ir izvēle padoties vai sakost zobus un iet līdz galam. Turpini iet. Par spīti visam. Līdz uzvarai.  Mans padoms – atrodi lietas, kas tevi motivē un iedvesmo. Motivācija izaug no mūsu pašu vērtībām un sapņiem, kurus vēlamies realizēt. Brīžos, kad būs grūti, vienmēr atceries par iemeslu, kāpēc tu sāki.

Izpildīt solīto. Uzticēšanās ir kā papīrs, ja reiz saburzīsi, tas nekad vairs nebūs tāds kā iepriekš. Kā zināms, tad klienti nevēlas produktu vai pakalpojumu, viņi vēlas ilgtermiņa sadarbības partneri. Kādu, kurš saprot un kuram var uzticēties. Abpusēji izdevīgu savienību un daudzus jo daudzus izpildītus solījumus.

Izdarīt vairāk, nekā no tevis sagaida. Lai ko tu arī darītu, šī nelielā nianse ir dimants tavās rokās. Dārgakmens, ko cilvēki noteikti pamanīs un novērtēs. Tavs pienākums ir to noslīpēt līdz mirdzumam. Tā ir vēl viena iespēja būt atšķirīgam, apsteigt konkurentus vai saņem paaugstinājumu amatā. Cilvēki ir pieraduši pie noteiktiem rāmjiem un standartiem – solis ārpus ierastā un tu jau esi uzvarētāju sarakstā.

Piecelties pēc tam, kad esi sakauts. Katrs no mums kaut reizi dzīvē ir iekritis ar seju dubļos. Ja zaudētāji paliek tur guļot, tad uzvarētāji pieceļas un dodas tālāk. Un dara to ar augsti paceltu galvu. Izdari to vienreiz, pēc tam vēl, un ar katru šādu reizi tu iepazīsi sevi no jauna. Tikai šādos brīžos mēs uzzinām savu patieso vērtību. Mēs topam. Ja vēlies dzīvē sasniegt ko patiešām nozīmīgu, rēķinies ar to, ka tev nāksies art zemi un iepazīt zaudējumu rūgtumu. Ne vienu reizi vien, līdz iegūsi to, ko vēlies.

Strādāt ar sevi. Uzliec modinātāju uz 4:30 un katru dienu velti vismaz 3 stundas savu svarīgāko kompetenču attīstībai.  Izvirzi mērķi, definē uzdevumus katrai dienai, koncentrējies uz svarīgāko, vērtē, analizē un mācies no kļūdām – tas ir ceļš uz izcilību. Tieši tā viss arī notiek. Soli pa solim, un atceries – ja dienas beigās tu neesi nokļuvis par soli tuvāk savam mērķim, tu dari kaut ko nepareizi.

Ir cilvēki, kuri sasniedz savus mērķus!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s