Edgars Untāls

TIMG_7896as, ar cepuri, esmu es. Šī ir mana pagājušās vasaras fotogrāfija, es mīlu to, ko daru un lepojos ar savu klientu panākumiem. Esmu šeit katru dienu kopā ar jums un priecājos par šādu iespēju.

Šī nav reklāma, gluži vienkārši reizēm šķiet, ka cilvēki domā, ka datora otrā pusē ir kāda mistiska starpgalaktiska organizācija vai izdomāts mārketinga tēls. Esmu īsts. Mani var satikt, var piezvanīt vai uzrakstīt e-pastu.

Uz jautājumu – “Ar ko tu nodarbojies?”, es parasti atbildu – “Palīdzu cilvēkiem sasniegt savus profesionālos mērķus”. Esmu pārdevējs un biznesa treneris. Pārdošana ir mana ikdiena un sirdslieta nu jau vairāk nekā 12 gadus, un viss, ko es šeit rakstu, patiešām strādā, jo ir neskaitāmas reizes pārbaudīts praksē.

Es nebaidos atzīties, ka turpinu mācīties – pērku un lasu grāmatas, regulāri papildinu savas zināšanas pie pasaules labākajiem profesionāļiem – Braiena Treisija, Maikla Benga, Aleksandra Belgorokova un citiem. Man ir mērķis un sistēma, kā katru dienu, soli pa solim, kļūt labākam savā profesijā. Ja arī tu vēlies to pašu, tad mums ir pa ceļam.

Vai es minēju, ka mīlu savu darbu un to, ka šī nav reklāma?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s