Tava izaugsmes programma

10371680_446698088814439_5114429910392515383_nIzvēlies savu ceļu. Lai sasniegtu mērķi, ir jābūt pārliecībai par to, kas atrodas galapunktā. Domās to visu uzzīmē, pēc tam paņem pildspalvu un pieraksti. Līdz pēdējai detaļai.

Atdarini. Tas ir ātrākais veids, kā kaut ko sasniegt vai iemācīties. Mēdz teikt, ka panākumi atstāj pēdas, tāpēc seko kādam, kurš jau ir bijis tur, kur vēlies nokļūt arī tu.

Atrodi lietas, kas tevi motivē un iedvesmo. Motivācija izaug no mūsu pašu vērtībām un sapņiem, kurus vēlamies realizēt. Brīžos, kad būs grūti, vienmēr atceries par iemeslu, kāpēc tu sāki.

Rīkojies pretēji. Cilvēki smiesies par taviem sapņiem un mēģinās uzspiest savējos. Tāpēc dari pretēji tam, ko apkārtējie no tevis sagaida. Par spīti kritiķiem un nelabvēļiem. Par spīti apstākļiem, kas tevi ierobežo. Turpini iet savu ceļu.

Radi pievienoto vērtību. Kas ir tavi talanti un stiprās puses? Tie īpašie elementi – neslīpētie dimanti, kas nav nevienam citam uz pasaules? Atrodi, pacel tos vienu pēc otra un nospodrini līdz pilnībai.

Negaidi kritisko robežu. Negaidi, kamēr ūdens sāk smelties mutē – sāc rīkoties jau tagad. Un tagad, nozīmē, ka ir jāpieņem lēmums. Pēc tā vairs nav atkāpšanās ceļa.

Jautā padomu. Visu nevar un arī nevajag zināt. Taču reizēs, kad vajag – jautā padomu. Un tu saņemsi atbildi.

Atrodi sev ceļabiedrus. Atrodi tos, kas ir gatavi iet kopā ar tevi vai vismaz atbalstīt un uzmundrināt. Izaicinājums, kas dalīts uz pusi, ir tikai puse no izaicinājuma.

Atceries par vārdu – disciplīna. Tu zini, ko tas nozīmē. Darīt to, ko negribas. Darīt vairāk, nekā tiek prasīts. Katru dienu, soli pa solim – dzīve bez atlaidēm.

Neapstājies. Pirmais solis ir visgrūtākais. Vai tālāk būs vieglāk? Nebūs, būs citādāk, taču tas nav iemesls atteikties no tā, ko tu tik ļoti vēlies.

Nosvini panākumus. Būs zaudējumi un būs arī uzvaras – tas viss pieder pie izaugsmes procesa. Mācies no kļūdām un atzīmē panākumus – tie būs galvenie pieturas punkti ceļā uz labāku nākotni.

Turpinājums šeit – https://www.facebook.com/events/893626144022128

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s