Pārdošana kā profesija

10987581_437881719696076_6037518603175016877_nStatistika liecina, ka savas dzīves laikā cilvēks nomaina vidēji 14 darba vietas un 5 dažādas profesijas. Un tikai viena profesija ir tā, kuru apgūstot, tu vienmēr būsi paēdis. Runa, protams, ir par pārdošanu. Stīvs Džobss ir teicis – “Nekas nav pabeigts, kamēr nav pārdots”, un tam nevar nepiekrist. Lai kļūtu finansiāli nodrošināts, tev jebkurā dzīves situācijā ir jāprot pārdot sevi un savus pakalpojumus.Profesionāls pārdevējs sevī ir izkopis noteiktu kompetenču kompleksu, ieradumus un attieksmi, kas garantē viņam stabilus ienākumus visas dzīves laikā – kad tas reiz ir izdarīts, to neviens vairs nevar atņemt. Līdzīgi kā pametot gaisā kaķi, tas vienmēr nokrīt uz kājām.

Ar ko lai sāk? Ar atziņu, ka pārdošana ir sistēma, kurā svarīgākais elements esi tu pats. Tāpēc sāc ar sevi – izveido izcila pārdevēja profilu un novērtē savu šī brīža atbilstību noteiktiem kritērijiem. Atceries – uzlabot var tikai to, ko var izmērīt. Ikvienā profesijā vidēji tiek izmantotas 8 kompetences, no kurām 3 ir kritiski svarīgas. Tavs uzdevums ir noskaidrot, kuras tās ir, un sākt rīkoties – soli pa solim, katru dienu pēc noteiktas programmas. Pamazām apgūsti arī citus sistēmas elementus un algoritmus, pārbaudi to visu praksē, un tu gūsi panākumus. Citādāk nemaz nevar būt, jo tieši šādā veidā tas ir noticis iepriekš jau miljoniem reižu. Tev nav jāizgudro velosipēds, bet gan jāpaņem jau gatava shēma un precīzi jāseko norādījumiem.

Jāpiebilst, ka 10 000 stundu likumu neviens nav atcēlis, tas joprojām ir spēkā, un tieši tik daudz laika ir nepieciešms, lai panāktu izcilu sniegumu kādā profesijā. Otra labā ziņa ir tāda, ka konkurentu tev nav daudz, jo pilnu cenu ir gatavi maksāt tikai apmēram 3% cilvēku. Viņi pieņem šādus spēles noteikumus, pakārto savu dzīvi kāda konkrēta mērķa sasniegšanai un to arī sasniedz.

http://teamsuccess.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s