Personības izaugsme

10960331_436649889819259_3512288952592962419_oIr pierādīts, ka mūsu dzīvi visvairāk ietekmē 5 cilvēki, ar kuriem ikdienā esam kopā – draugi, ģimene un darba kolēģi. Gribam to vai nē, taču vide, kurā uzturamies, atstāj spēcīgu iespaidu uz mūsu nākotni. Soli pa solim mēs pārņemam viņu ieradumus, attieksmi un domāšanas veidu.

Lai saprastu, cik izaugsmi veicinoša ir tava šī brīža vide, paņem papīra lapu un izveido sarakstu ar jau minētajiem 5 līdzgaitniekiem. Saraksti tos vienu pēc otra un katram ieliec plusa vai mīnusa zīmi. Ja tev ir grūti izlemt par konkrētā cilvēka ietekmi, tad liec viņam mīnusu, jo pretējā gadījumā, tu noteikti to zinātu. Kad vērtējums būs izdarīts, tev, piemēram, būs 3 cilvēki ar mīnusu un 2 ar plusu, tas nozīmē, ka kopējā vides ietekme ir – 1. Ja 4 ar plusu un 1 ar mīnusu, tad ietekme ir + 3.

Pēc tam izsvītro no savas dzīves neizlēmīgos čīkstētājus un depresīvos kritizētājus. Izvēlies cilvēkus, kas tevi iedvesmo un ar kuriem kopā tu vari augt. Un tava dzīve mainīsies.

Ir cilvēki, kas sasniedz savus mērķus! Pievienojies! http://salessuccess.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s