Solis pretī panākumiem

10628398_374568382694077_6686222319075428020_nLai dzīvē sasniegtu ko patiešām lielu un nozīmīgu, tev būs jāņem vērā sekojoši apstākļi:

Motīvs. Kāpēc tas tev ir vajadzīgs? Nekas nenotiks, līdz brīdim, kamēr nebūsi uz šo jautājumu atradis atbildi. Un brīžos, kad šķitīs, ka viss jāmet pie malas un jāpieliek punkts, atbilde uz šo jautājumu būs tā, kas neļaus tev padoties.

Atbildība. Cik ļoti tas tev ir svarīgi? Nevienam citam, izņemot tevi pašu, tas nerūp, tāpēc noslēdz ilgtermiņa vienošanos ar sevi un uzņemies par to atbildību. Un atceries – lai arī kā gribētos, nekad nedod sev atlaides. Pieprasi un esi gatavs maksāt pilnu cenu.

Virziens. Kurā virzienā? Izvēlies virzienu, balstoties uz saviem talantiem un nākotnes vīzijām. Tiklīdz tev būs detalizēti iezīmēts un domās aprakstīts virziens, tu vairs nevarēsi apmaldīties.

Mērķis. Cik tālu iesi? Vai doma par mērķa sasniegšanu liek tavām acīm mirdzēt? Precīzi apraksti veicamā darba gala rezultātu, kā arī pārliecinies, ka mērķis ir paša radīts, nāk no sirds un ir tavu pūliņu vērts.

Process. Ko vispirms, ko pēc tam un ko nemaz? Secīgi un godīgi atbildi uz šiem jautājumiem un tu saņemsi atbildes. Neviens labāk par tevi nezina ātrāko un efektīvāko veidu, kā sasniegt rezultātu. Draudzīgs padoms – sāc ar attieksmi un turpini ar ieradumiem. Pēc tam pievieno prasmes un zināšanas.

Progress. Kā to mērīsi? Kā zināsi, ka esi pavirzījies uz priekšu? Ieliec sevi rāmjos, definē kritērijus un konkrētus atskaites punktus, koncentrējies uz darāmo un laiku pa laikam pārliecinies par to, ka dodies pareizā virzienā.

Atgriezeniskā saikne. Kā tu pats vērtē paveikto? Ko par to domā citi? Iemācies paskatīties uz pasauli bez rozā brillēm. Atrodi kādu, kuram vari uzticēties, kādu, kurš tev ir autoritāte un ir gatavs padalīties ar saviem iespaidiem par notiekošo.

Vai esi gatavs piepildīt kādu savu sen lolotu sapni? Šie ir svarīgākie pieturas punkti tavā ceļā, atliek vien spert pirmo soli. Tagad.

Vēlies vairāk?

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s