Par panākumiem

10624995_351561331661449_686896864353973244_nSirdsmiers un mīlestība, veselība, ģimene un draugi, finansiālā neatkarība, ideāli un vērtības, dzīves jēgas apzināšanās, pašrealizācija, gandarījums par paveikto, apkārtējo cilvēku cieņa un atzinība. Tas viss kopā vai atsevišķi? Nav vienas pareizas atbildes. Katrs no mums pats sastiķē savu panākumu modeli, izvēlas atsevišķus puzles gabaliņus un izveido attēlu atbilstoši savam pasaules redzējumam. Viens gan ir skaidrs – rezultāts tiek ieskaitīts tikai tad, kad darbs ir pabeigts. Tad, kad tu vari paša izveidoto attēlu paņemt rokās, novērtēt un apskatīt to citā gaismā.

Panākumu gūšana ir ilgtermiņa projekts, un panākumu cilvēki ir rītdienas cilvēki, viņi ziedo savu šodienu rītdienas panākumu vārdā. Viņiem ir precīzi definēts mērķis, un viņi izvēlas darīt tikai tās lietas, kas dod lielāko pievienoto vērtību un sniedz gandarījumu. Panākumu cilvēki ir izsalkuši pēc aktīvas rīcības pat vairāk nekā pēc rezultāta. Reizēm viņi vēl nezina, kā to izdarīs, taču ir gatavi darīt jebko, lai izdarītu. Apzinās, ka nav īsākā un vieglākā ceļa. Nojauš, ka tas būs dārgi, taču ir gatavi maksāt pilnu cenu.

Atceries – arī tava dzīve kļūs labāka tikai tad, kad tu pats kļūsi labāks. Tad, kad būsi gatavs mainīties un sāksi rīkoties, un nav svarīgi, no kurienes nāc vai kāda ir tava pagātne – svarīgi, kurp tu dodies un cik ļoti to vēlies. Protams, būs grūti un sāpīgi brīži, taču šķēršļi ceļā uz panākumiem ir paredzēti, lai tu vispirms iemācītos zaudēt un tikai pēc tam uzvarēt. Panākumi rada jaunus panākumus, un, reiz sākta, šī ķēdes reakcija vairs nav apturama.

Laiks panākumiem!

http://www.ccgroup.lv/atsauksmes/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s