Pārdošanas meistarība

10374976_10202219893404259_7931276850827529036_nEs ticu, ka pārdošana ir māksla, aicinājums un vienlaicīgi arī sistēma, kas sastāv no noteiktiem algoritmiem. Pieredze liecina, ka panākumus šajā profesijā gūst nevis tie, kas skaļāk runā vai piedāvā lielākās atlaides, bet gan tie, kas labāk ir apguvuši pārdošanas algoritmus un visvairāk vēlas sasniegt savus mērķus. 
Ir pienācis laiks atzīt acīm redzamo – uzvaras gūst tikai tie, kas grib uzvarēt; iemācās tikai tie, kas grib iemācīties; saprot tikai tie, kas grib saprast. Griba un gribasspēks – viss, kas ir nepieciešams panākumiem. Pārējo tu iemācīsies.Iepazīsties ar programmu, piesakies nodarbībām un pievienojies labākajiem savas jomas profesionāļiem!

SATURS:
• Izcilam sniegumam nepieciešamākās kompetences.
• Pārdevēju rīcības modelis un tā ietekme uz rezultātu.
• Efektīva plānošana un darba organizēšana.
• Klientu tipi un individuālas pārdošanas stratēģijas.
• Klientu pirkšanas ieradumi un lēmumu pieņemšanas process.
• Pārdošanas vizītes struktūra un katra posma būtiskākie uzdevumi.
• Svarīgākie pārdošanas algoritmi.
• Uz rezultātu virzīta pārdošanas komunikācija.
• Spēcīgākie paņēmieni iebildumu pārvarēšanai.
• Efektīvākās pārdošanas un psiholoģiskās ietekmēšanas metodes.

APJOMS: 15 stundas.
IZMAKSAS: 250 eiro + PVN.
FORMĀTS: 10 – 15 cilvēku grupa.
NORISE: katram dalībniekam ir sagatavota darba burtnīca, kurā tiek pildīti uzdevumi, kā arī analizēts savs un kolēģu sniegums. Efektīvākai apguvei tiek izmantotas arī lomu spēles, mazo grupu darbs un citas apmācību metodes. Teorija 30%, praktiskais darbs 70%.
VIETA: BA Turība. Graudu iela 68. Rīga.
LAIKS: ceturtdienu vakari no 18:00 līdz 21:00.
SĀKUMS: 24 jūlijs jeb tiklīdz ir noformēta apmācību grupa.
PIETEIKŠANĀS: pieteikumu atsūti uz e-pastu: edgars@ccgroup.lv
PASNIEDZĒJS: Edgars Untāls. Apmācību un konsultāciju uzņēmuma SIA CCGroup vadītājs. ICF sertificēts biznesa treneris. Pārdošanas jomas eksperts – veicis vairāk nekā 13 000 vizīšu pie klientiem un vadījis starptautiskas farmācijas kompānijas pārdošanas komandu. Grāmatu “Pārdošanas Burvis” un “Nelieciet man domāt!” autors.

UZMANĪBU! Ja veiksi apmaksu līdz 18.jūnijam, pēc apmācībām saņemsi bezmaksas koučinga sesiju 70 eiro vērtībā. Starp citu, vietu skaits ir ierobežots.

ATSAUKSMES: Paldies par ļoti interesantām un vērtīgām apmācībām! Vienmēr atcerēšos Edgara teikto: ’’Konkurentus nevar pārspēt, pārspējot viņu vājības. To var izdarīt tikai tad, ja pārspējam viņu stiprās puses. Tāpēc – pazīsti savus ‘’ienaidniekus’’ un dari savu darbu labāk par labākajiem konkurentiem.’’ Ļoti vērtīgi apmācībās bija uzzināt vairāk par pārdošanas algoritmiem un konkrēti par noteikto darbību virkni, kuras izpildot tiek sasniegts vajadzīgais rezultāts. Es ieguvu papildus zināšanas, kuras veicinās vēl labāku finansiālo rezultātu sasniegšanu pārdošanas apjomu ziņā un ļaus man nākotnē kļūt par vislabāko projektu vadītāju! Visiem iesaku šos ļoti augstā profesionālā līmenī sagatavotos un pasniegtos apmācibas kursus.

Antra Stare. Projektu vadītāja SIA’’ERGOLAIN DESIGN’’.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s