Mērķi un panākumi

1560426_316972175120365_6192497497585044982_nKatrs mērķis saistās ar zināmu grūtību pārvarēšanu. Tas var būt risks, atteikšanās no pierastās dzīves, sasprindzinājums, bailes no pārmaiņām, laika un līdzekļu tērēšana, attieksmes maiņa pret apkārtējiem utt. Nosakot mēŗki un atbildot uz jautājumu, ko tad Jūs tiešām gribat, Jūs sākat ar sevi godīgu spēli, kas, visbiežāk, nemaz nav tik viegli.

Paldies Edgaram, par iespēju apmeklēt apmācības “MĒRĶU UN PANĀKUMU FORMULA”. Palīdzēja saprast, kas it tie mani “mazie soļi”, kas ir jāsper līdz mēŗka sasniegšanai, kādi ir klupšanas akmeņi, kas traucē tikt līdz mērķim. Šī ir nodarbība ar sevi, Edgars ierāda pareizo virzienu.

Secinājums: Daudzi mērķi paliek sapņu līmenī tikai tāpēc, ka starp mērķa priekšstatu un tā īstenošanu ir bezdibenis soļa garumā. Un šis solis ir reālā darbība. Kamēr Jūs nespersiet šo soli, mērķis netuvosies. Tāpēc jāatbild uz šādiem jautājumiem – kādi ir pirmie soļi, ko varat spert un kādi tā sasniegšanas etapi ir reāli? Ņemiet vērā – jo īsāks solis, jo reālāk sasniedzams. Citiem vārdiem, kā tajā populārajā stāstiņā – gudrajam jautāja: „ Saki, vai tu vari apēst veselu ziloni?” „Varu”, atbildēja gudrais, „ ja ēdīšu pa mazam kumosiņam.”
Iesaku!

Inga Miglāne – Ābele

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s