5000 eiro robeža

552980_443454952404664_274495486_nFundamentāla patiesība – izaugsme iespējama tikai un vienīgi divos veidos – strādājot vairāk un strādājot citādāk. Cilvēka spējas ir ierobežotas, tāpēc „vairāk” ir limitēts resurss, atšķirībā no „citādāk”.Piemēram, ja tu pelni 1000 eiro mēnesī, tad nopelnīt 1500 būs fiziski daudz grūtāk, nekā nopelnīt 5000. Pirmajā gadījumā tev būs jāstrādā vairāk un pamatīgi jāiespringst, lai to izdarītu. Būs jāveic vairāk aukstie zvani, vairāk jāiet pie klientiem un vairāk jādara tas, ko tu vienmēr esi darījis.

Un tagad pats svarīgākais. Lai nopelnītu 5000, tev būs jādara kas tāds, ko tu iepriekš vēl nekad neesi darījis. Šādu izaugsmi nav iespējams panākt ar fizisku piepūli, to var izdarīt tikai un vienīgi mainot domāšanu un līdz ar to arī veidu, kādā bizness tiek organizēts. Starp 1000 un 5000 ir dziļa aiza, un tās pārvarēšana ir atkarīga no tā, vai esi gatavs noņemt savas rozā brilles. Psiholoģijā ir tāds termins – funkcionālais aklums, jeb situācija, kad ikdienas rutīna un regulāras problēmas ietekmē spēju saskatīt lietas objektīvi. Diemžēl šī kaite ir lipīga un neārstēta tā izraisa nopietnas komplikācijas. Otra nianse – mums gluži vienkārši trūkst zināšanu, drosmes un radošu ideju, kas nepieciešamas, lai pārvarētu šo kritisko robežu.

Mans padoms – ja esi uzņēmuma vadītājs un esi šogad izvirzījis ambiciozu pārdošanas plānu, padomā, vai ierastā metode darīt to pašu, tikai „vairāk” jau nav sasniegusi savu apogeju. Varbūt ir pienācis laiks darīt „citādāk”?

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s