Apmācības farmaceitiem

10314627_309444532539796_4355543952178701989_nSIA „Aptiekas un Partneri” ir uzņēmums, kas izglīto aptieku grupas „Mana Aptieka” farmaceitus jau vairāk nekā 10 gadu garumā. Viens no pēdējā laika veiksmīgākajiem apmācību projektiem tika realizēts sadarbībā ar Edgaru Untālu. Edgaram tika uzdots uzdevums – uzlabot farmaceitu komunikācijas prasmes un izveidot efektīvu klientu apkalpošanas algoritmu, ņemot par pamatu darbinieku profesionālās zināšanas.

Citi apmācību uzņēmumi šādu specifisku darbu atteicās uzņemties, taču pateicoties Edgara pieredzei un atsaucībai, tika izveidota vienas dienas apmācību programma ar nosaukumu – “PROFESIONĀLA KONSULTĀCIJA APTIEKĀ”. Apmācības tika veiktas sadarbībā ar Rīgas Medicīnas koledžas docenti Gaļinu Biksoni, un kopumā tās apmeklēja 152 farmaceiti. Programma tika orientēta uz to, lai farmaceiti spētu kvalitatīvi konsultēt pacientus – izveidot pirmo kontaktu, izzināt viņu vajadzības, izdarīt secinājumus un sniegt precīzu rekomendāciju.

Edgara padomus un izmantotās apmācību metodes turpināsim izmantot arī turpmāk, jo tās patiešām ļauj uzlabot mūsu speciālistu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Paldies par sadarbību!

SIA „Aptiekas un Partneri”
Atis Behmanis.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s