Tavi talanti

10341773_308277205989862_3367395043755360639_nAristotelis ir teicis – „Vietā, kur krustojas tavi talanti un pasaules vajadzības, atrodas tava profesija!” Šajā teikumā ir pateikts viss, kas nepieciešams, lai dzīvē gūtu panākumus. Kā redzi, tad algoritms sastāv no 3 elementiem: talanti –vajadzības – profesija.

Katram no mums ir sava īpaša un neatkārojama pievienotā vērtība – iedzimtas spējas paveikt kādus noteiktus darbus labāk, ātrāk vai efektīvāk par citiem. To sauc par talantu, taču tikai retais no mums pilnībā izmanto šīs dabas dotās priekšrocības.

Jo agrāk tu sev uzdosi jautājumu – kas ir mani talanti, jo ātrāk tev izdosies panākt izcilu sniegumu kādā noteiktā jomā. Pasaulei nav vajadzīgas viduvējības – vēl viens jurists, ekonomists vai filologs. Darba tirgū ir nepieciešami talantīgi darītāji.

Sāc ar to, ka atklāj savus talantus, pēc tam ieraksti savā plānotājā konkrētus uzdevumus katrai dienai un pats svarīgākais – rīkojies. Izdari tā, lai dienas beigās tu kļūtu labāks, nekā biji no rīta. Un atceries par 10 000 stundu likumu – tik daudz laika ir nepieciešams, lai labu padarītu par izcilu.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s