Bedre

Vai zināji, ka 95% jauno uzņēmumu bankrotē pirmo 5 gadu laikā? No 100 jaunām un perspektīvām idejām dzīvas paliek tikai 5. Tas ir pierādīts fakts. Jautāsi, kāpēc tā notiek? Atbilde ir – Bedre.

Zemāk ir grafiks, kur attēlots tipisks ceļš uz panākumiem. Uz vienas ass ir laiks un pūles, uz otras rezultāti, kas šajā periodā tiek sasniegti.

BEDRE

1. Pieņemsim, ka tu atrodies punktā nr. 1 – starta pozīcijā, un esi apņēmības pilns realizēt kādu savu mērķi. Tevi ir pārņēmušas emocijas, vēlme rīkoties ir stiprāka šaubām un bailēm. Tu sāc, kļūdies, mēģini atkal, vēlreiz kļūdies, un pamazām viss izdodas. Parādās pirmie panākumi un gandarījums par paveikto.

2. Tava motivācija un enerģija nes augļus, un tu nokļūsti punktā nr. 2, kur sastopies ar realitāti. Realitāte nozīmē – ierēdņu birokrātiju, konkurentu spērienus, sabiedrības vienaldzību, ģimenes neizpratni, klientu vēlmi visu dabūt par brīvu un tamlīdzīgus pārsteigumus. Nevilšus rodas atklāsme, ka dzīve nav nemaz tik rožaina, kā iepriekš šķita un, ka ar motivācu ir daudz par maz. Tu saproti, ka šī ir tava šī brīža spēju robeža un esošo kompetenču līmenis neļauj sasniegt vairāk.

3. Motivācija pamazām noplok un tu nenovēršami nokļūsti punktā nr. 3 jeb Bedrē. Kā jau iepriekš minēju, tad tur nokļūst visi bez izņēmuma, taču ārā tiek tikai daži. Šajā brīdī notiek sekojošais – kļūst pārāk grūti, stresaini un vairs neatliek laika ģimenei. Gluži vienkārši paliek bail, jo nezini ko ar to visu tagad lai iesāk – trūkst svaigu ideju un skaidra rīcības plāna. Tuvinieki tevi vairs neatbalsta. Beidzas nauda, enerģija, motivācija un pašcieņa, un rodas aizdomas, ka tas viss nav domāts tev. Turklāt, esot Bedrē, tu sastopi neskaitāmus „bēdu brāļus”, kas pārliecinoši apgalvo, ka cīnīties pret sistēmu ir bezcerīgi.

4. punktā tu atceries Einšteina teikto, ka problēmu nevar atrisināt tādā pašā apziņas līmenī, kādā tā ir radusies. Ar 5% Bedrē esošo cilvēku notiek transformācija, un viņi saprot – ārā nevar izkļūt tādā pašā veidā, kādā ir tikuši iekšā. Nepieciešamas pārmaiņas. Lai izkļūtu, būs jāapgūst jaunas zināšanas un prasmes, jāuzlabo noteiktas kompetences, jāmaina ieradumi un attieksme.

5. Ja reiz esi 5. punktā, tad galamērķis ir sasniegts. Ir laiks nosvinēt uzvaru un pateikties tiem, kas tev ir palīdzējuši nokļūt tur, kur esi.

Es ticu, ka par cilvēka potenciālu vislabāk var spriest pēc izmantotajām iespējām un Bedru skaita, no kurām tas ir spējis izkļūt. Vai piekrīsi, ka Bedre ir viena lieliska vieta, kur meklēt un atrast patiesas vērtības?

Vēlies uzzināt vairāk – piesakies apmācībām!
http://www.ccgroup.lv/apmacibas/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s