Klientu jautājumi

1800368_288552094629040_1322290703_nCilvēki man dažkārt jautā: „Edgar, cik maksā jūsu apmācības?” Un tad es saku: „Tās nemaksās necik, ja nebūs vajadzīgas. Satiekamies, iedzeram kafiju, izrunājam visas detaļas, un izlemiet pats, cik esat gatavs maksāt.”
Reizēm viņi saka: „Un tomēr, tas ir dārgi” Uz ko es atbildu: „Iespējams, taču tas drīzāk būtu jājautā klientiem, kas griežas pie manis atkārtoti un dara to regulāri. Viņi ir sapratuši, ka apmācībās mēs mācamies, kā naudu pelnīt, nevis to tērēt.”
Kāds vēlas atrast atbildi uz jautājumu: „Man jau ir sadarbības partneris, kāpēc, lai es tagad izvēlētos jūs?” Mana atbilde: „Jums nav par katru cenu jāizvēlas mani. Noteikti ir arī citas alternatīvas, un tomēr – ja mēs sadarbosimies, es savā darbā izmantošu praksē pārbaudītas metodes, kas patiešām strādā un profesionāļu atzītas jaunākās apmācību metodes.” Vai šāds variants: “Strādājot ar esošajiem partneriem, arī rezultāti būs kā parasti. Ja vēlaties izaugsmi, nepieciešamas pārmaiņas!”
„Kā es varu zināt, ka iegūšu vēlamo rezultātu?” – potenciālie klienti turpina jautāt. Es atbildu: „Mana specializācija ir darbinieku profesionālo kompetenču attīstīšana, efektīvs darbs ar klientiem un pārdošanas procesa uzlabošana. Ja problēma ir kādā no šiem aspektiem – mēs to atrisināsim.”
Uz tikšanos apmācībās!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s