Spēju robežas

1459854_217511358420416_256512066_nVai zini, kur ir tavu spēju robežas? Vai zini, cik drosmīgs, stiprs un efektīvs tu vari būt, ja patiešām to vēlies? Vai atceries pēdējo reizi, kad varēji ar pārliecību teikt, ka izdarīji visu, kas bija tavos spēkos?
Ja gribi būt izcils savā profesijā, tev tas ir jāzina. Lai uzlabotu sniegumu, ir jāzina un jāspēj precīzi izmērīt savas šī brīža iespējas – iespējami labāko sniegumu.  Tas nepieciešams, jo izaugsme notiek tikai strādājot tuvu savu spēju robežām. Tā, piemēram, ja sporta zālē spēj pacelt svaru stieni desmit reizes, lielākais ieguvums ir no pēdējām trijām un no mēģinājuma pacelt vienpadsmito. Izcili sportisti vispirms sasniedz un izzina savu šī brīža potenciālu un tad uztur organismu tonusā 80% – 90% no maksimuma, periodiski pārkāpjot savu iespēju robežas.
Tas pats ir attiecināms arī uz pārdošanu. Cik tikšanās ar klientiem tu spēj sarunāt, veicot 10 aukstos zvanus? Cik daudz jaunu klientus nedēļā tu spēj piesaistīt, ja ļoti pacenties? Kāds ir naudas apjoms, ko tu spēj mēnesī nopelnīt, ja strādā pēc labākās sirdsapziņas un ar maksimālu atdevi?
Tāpēc izzini un regulāri pārbaudi savu spēju robežas, pārvari bailes un neticību, pārsteidz sevi un viemēr atceries par šiem 80% – 90%. Tas ir profesionāla pārdevēja ikdienas līmenis – starta pozīcija izcilam sniegumam. Neviens nevar ilgstoši strādāt uz 100%, un arī pārdevējam nav jabut izcilam visu laiku, bet gan tikai tad, kad ir jābūt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s