Seko saviem sapņiem

article-2327286-0B2A9DF4000005DC-817_634x406Kā tev šķiet, kas ir kopīgs visiem veiksmīgajiem cilvēkiem, kas dzīvē guvuši panākumus? Kāds no viņiem ir uzņēmējs, mūziķis, pavārs vai cita aroda meistars, taču visiem viņiem ir bijis kāds sapnis. Ikviena lieta, ikviens priekšmets mums apkārt kādreiz ir bijis tikai sapnis līdz brīdim, kad kāds tam ir noticējis un pārvērtis par  realitāti.
Slavenais izgudrotājs Tomass Edisons piedzīvoja vairākus tūkstošus neveiksmīgu mēģinājumu līdz pasaule ieraudzīja viņa radīto elektrisko spuldzīti. Nez, par ko domāja brāļi Raiti, kad būvēja pirmo lidaparātu pasaulē? Manuprāt, es zinu. Kāpēc? Kāpēc gan ne? Kāpēc ne tagad? Kāpēc ne mēs?
Cilvēku sapņi vairumā gadījumu  ir līdzīgi – labāk, lētāk, ātrāk, ērtāk, vairāk un tā joprojām, taču ikviena sapņa robežas sākas un beidzas līdz ar apņemšanos to realizēt.  Šī arī ir būtiskākā atšķirība starp izcilu sniegumu un tukšu fantāziju. Turklāt, jo lielāks ir sapnis, jo skaidrāk tas ir saskatāms, tāpēc uzdrīksties sapņot lielus, šķietami neiespējamus sapņus — seko tiem, padari par daļu no sevis, no saviem ikdienas rituāliem. Jo vairāk par tiem domāsi, jo vairāk zemapziņa tos uztvers kā īstenību un nemanīsi, kā pienāks diena, kad sapņi kļūs par realitāti.
Iemācies sapņus pārvēst par mērķiem. Neļauj saviem sapņiem palikt tikai par sapņiem. Nemeklē īsākos ceļus, īsākie un vieglākie nav domāti tev — tu vari vairāk.
Starp citu, par ko tu uzdrošinātos sapņot, ja zinātu, ka nekļūdīsies?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s