Rāmji un robežas

993015_563008743742914_725431450_nReiz es uzdevu jautājumu kādai klientei – “Cik daudz tu gribētu mēnesī pelnīt, lai būtu gana?” “Kādus 100 latus vairāk.”- viņa atbildēja. Tās bija viņas robežas, kas noteica šādu izvēli.

Ikdienā visai bieži nākas saskarties ar līdzīgām situācijām, kad pārdevēji netic paši savam produktam, jo nevar to atļauties, izvairās apmeklēt klientus, kas, viņuprāt, ir pārāk lielas autoritātes un atrodas citā kompetenču līmenī. Daudzi pavada savas dzīves uz greznas pils sliekšņa, domādami, ka tā ir viņu īstā vieta un ar skaudību lūkojas spoži izgaismotajos pils logos, vērojot tos citus – laimīgos un veiksmīgos.

Vai esi par to domājis? Varbūt esi viens no viņiem? Ja vēlies ienākt, tad rēķinies, ka tur iekšā ir cita pasaule, un par ieeju pilī ir jāmaksā. Dārgi. Ar agriem rītiem un vēliem vakariem, ar izlasītu grāmatu kalniem, ar kaunpilnām neveiksmēm, ar pārmetumiem un neizpratni, ar zaudētiem draugiem un veciem ieradumiem. Rēķinies, ka būs jāmaksā pilna cena, jo ieeja pilī ir vieta, kur nedarbojas atlaides, un arī pazīšanās ir graša vērtas. Ja tiksi iekšā, tas vēl negarantē, ka varēsi tur palikt, tomēr nākamreiz to izdarīt būs daudz vieglāk. Vai esi gatavs turpināt?

Cilvēki baidās no tā, kas viņos ir iekšā, jo nezina, ko ar to iesākt – taču tikai šeit var atrast resursus, kas ļauj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s