Vēstule no Jāņa

Nolēmu sadarboties ar Edgaru pēc grāmatas “Pārdošanas Burvis” izlasīšanas, un ar gandarījumu varu secināt, ka neesmu kļūdījies ar izvēli. Mums ir līdzīgas vērtības, kopīgas autoritātes un abpusēja sapratne, kas darba gaitā pārvēršas par konkrētiem rezultātiem.

Kopš nodarbību sākuma ir uzlabojušās attiecības ar kolektīvu, mazinājusies ikdienas spriedze, kā arī esam nonākuši līdz kopīgam komandas darbam pie uzņēmuma mērķu īstenošanas. Pateicoties sadarbībai, esam būtiski uzlabojuši darbu ar esošajiem klientiem, kā arī aktivizējuši jaunu klientu piesaisti. Ja iepriekš tas šķita nereāli, tad tagad iknedēļas vizīšu skaits pie klientiem ir palielinājies 3 reizes, savukārt noslēgto darījumu skaits pieaudzis par 200%. Tagad es redzu, ka grāmatā minētās patiesības ir reālas un efektīvas.

Katrā tikšanās reizē es iemācos praktiskus pārdošanas instrumentus un nākamajā dienā jau pielietoju tos praksē. Vairākas atziņas no nodarbībām ir kļuvušas par Doitex korporatīvo standartu, piemēram – “Domā par klientu klientiem, par to, ko iegūs Tavu klientu klienti!”, vai arī frāze –  “Kādā veidā mēs varētu kļūt par Jūsu sadarbības partneriem?” Tās ir zelta vērtas atziņas, un paver vēl iepriekš neizmantotas iespējas.

Paldies par Tavu darbu!

Jānis Supe
SIA “Doitex” valdes loceklis
Janis.supe@doitex.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s