Vēstule no Sintijas

Labvakar.

Atsaucoties uz Jūsu grāmatas “Pārdošanas Burvis” nobeigumā ievietoto e-pastu, vēlos padalīties savā pieredzē,  izteikt savu viedokli un pateikt paldies!

Mana pieredze apkalpojošā sfērā, pārdošanā ir 8 gadi. Sākot ar 2005. gadu tā pa īstam to izjutu strādājot bankā, kur galvenais mērķis bija rezultāts. Jāatzīst, iesākumā rezultāts ne vienmēr bija spīdošs, vairāk gan viduvējs. Es noteikti sevi varēju pielīdzināt tam cilvēku tipam, kas peld pa straumi, īpaši neko nemaina, vienkārši izdara to, ko prasa un atsēž savu darba laiku. Banka ir tā sfēra, kur darbinieks tiek ielikts rāmī, taču es vienmēr centos no tā izlīst ārā, un to arī jutu no klientiem – viņi man “atvērās” un bija pateicīgi. Tātad serviss bija, bet rezultāts, ko gaidīja darba devējs, nē. Darba devējam tas arī neinteresēja, jo tā nebija prioritāte, galvenais bija plāna izpilde. Prieks, ka gadu laikā tas tomēr ir mainījies arī banku sfērā, klientu servisam tiek atvēlēta aizvien svarīgāka loma.

Nomainot darbu divās bankās, 2011. gada vasarā nonācu darba vietā, kurā strādāju arī šobrīd – apdrošināšanas kompānijā. Darbs ir saistīts ar tiešo pārdošanu. Pirmais gads pagāja mācoties, jo tā tomēr man bija nezināma sfēra. Man par lielu prieku 2012. gada aprīlī kampaņā “Labs serviss” mans uzņēmums ieguva pirmo vietu, un es – godpilno 2.vietu kā visvairāk uzslavētākais darbinieks!!!

Beidzot, beidzot tas bija redzams un jūtams. Jāsaka, ka tas ir tik patīkami saņemt šādu vērtējumu no saviem klientiem un arī atzinību no darba devēja. Balvā es saņēmu Jūsu, Edgar, grāmatu!:) Jāatzīst vīra melnās, lakotās kurpes uz vāka nedaudz nobiedēja, tomēr filosofija, kas  attēlota, ir skaidra.

Edgar, tagad ir 2012. gada oktobris, un kopš maija mēneša plāns ir izpildīts, pārpildīts, un pat ir mēneši, kad robeža sasniegta līdz dubultai plāna izpildei. Tagad esmu paraugs saviem jaunajiem kolēģiem, skolotājs, motivators, un pats galvenais – gūstu piepildījumu no tā, ko es daru. Es mīlu savu darbu!

Paldies Jūsu grāmatai! Tā kalpo man kā rokasgrāmata arī šobrīd, jo tajā ikreizi atrodu atbildes uz jautājumiem, ja darbā esmu saskārusies ar situāciju, kurai uzreiz nerodu risinājumu! Es sevi pilveidoju katru dienu, katru dienu daru savu darbu par % vairāk un labāk. Jāsaka, ka grāmata tagad izskatās kā vidusskolas klade, kurai ir “ausis”, un tas ir kompliments, jo lietoju to ļoti bieži! Gribu, lai Jūs ziniet, ka Jūsu grāmata bija kā āmurs pa pieri. Tā ļāva man saprast, ka esmu tur, kur man ir jābūt, ka tikai es pati varu ko mainīt. Un “Pārdošanas Burvī” ir instrumenti, melns uz balta! Katru mēnesi man darba devējs jautā: “ Sintij, kā Tu to panāc? Padalies ar saviem kolēģiem.”  Un tad es saku: “Smags pašas darbs, neatlaidība, aizrautība un Edgara Untāla grāmata. :)”

Paldies Jums!
Ar cieņu,
Sintija

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s